Author Topic: Intervju za sea chefs preko employment power Hotel aristos Zagreb 25.11.2016  (Read 2263 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rajvosa1946

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozrav postovane kolege. Povodom vec odrzanog intervjua koji se odrzao u petak 25.11.201 molim one koji su bil, ako vec raspolazu nekim informacijama da kazu ostalim. Naravno nerovoza je cekanje izludjuje. Ja sam bio kandidat za restoran waiter kao i mnogi ostali. Intervjusala me staija gospodja, nikakva konkretna pitanja u vezi posla, engl mi je perfektan, njemacki poznajem ali isam je odusevio njemackim. Na kraju razgovora mi je rekla da me vidinu kompaniji ali da mi nista nece garantovati. Zatim na prakticnom dijelu intervjua bilo mi je klasicni set up stola, gospodin Beker je bio zadovoljan i vidno raspolozen. Suvisno je spominjati da znam pravilan set up stola. Na kraju sam mu se zahvalio na vremenu istakao da se nadam nasoj saradnji i tako. Rekao je naravno, prilicno sam siguran. Naravno ljudi iz takvih kompanija nikme u lice nece reci nisi prosao :)
Eto raja ako je neko dobio vec neki mail ili poziv, neka javi. Bar da ostali znaju na cemu su.

Offline gigo2212

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Danas dobio mail iz uspinjače Postovani,
 
Cestiamo, prosli ste intervju za rijecnu kompaniu Seachefs !
 
Pozicija za koju ste prosli je Waiter/Headwaiter.
 
Krajem Januara 2017 cu Vam poslati dokumentaciju te cemo nakon sto primimo raspored za ukrcaje na proljece u skladu s tim poceti predukrcajni proces.
 

Offline jonny_spqr

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re:
« Reply #2 on: 28/November/2016 »
Cestitam!

Jel si prosao kao konobar sa znanjem Nemackog ili samo sa Engleskim, tojest hoce ti plata biti 770 ili 1070, jel se to odma sazna ili tek kada stigne zvanicni ugovor?

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока


Offline rajvosa1946

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
I meni je stiglo da sam prosao za poziciju chef de rang ali kao RELIF. Tako da i nisam pretjerano sretan  :pad:

Offline gigo2212

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Vidjeti ču kad dođe ugovor ali mislim da će biti veća od toga , sutra ih nazovem pa ču javiti što su mi odgovorili , a što se tiće intervjua Becker me zadržao dobrih pola sata 80% je bilo na engleskom a ostatak na njemačkom a na kraju mi je rekao da netrebam ići na praktični dio.