Author Topic: Mogu li ja javiti agenciji da, usprkos potpisanom ugovoru, odustajem?  (Read 3031 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PureVision

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Imam problem: primili me u kompaniju, ugovor je potpisan (doduše još ne znam kada točno i na koji brod idem.. to je valjda sadržano u LOE-u pa ću s vremenom i to saznati), no u međuvremenu mi se otvorila jako dobra prilika za posao u Njemačkoj. Bolja plaća, a naravno i bolji uvjeti (u smislu da nisi mjesecima u izolaciji na brodu bez slobodnog dana).
Mogu li ja u ovoj fazi javiti agenciji da, usprkos potpisanom ugovoru za kompaniju, odustajem?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Naravno da možeš, bio bi lud da ne odustaneš. Ljudi dođu na brod pa poslije 2 dana odustanu ... nikakav problem.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline PureVision

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Hvala šefe :D Laknulo mi!

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Drug ne znam kakva ti je tacno situacija ali moj ti je savjet da nikome ne pises nista dok ti ne dodje loe odnosno datum ukrcaja, cak i tada mozes napisati da nisi spreman da se ukrcas u to vrijeme i da ces javiti kada budes spreman. To ti je i vise nego dozvoljeno :-) a zasto ne cuvati jokera u rukavu za "ne daj Boze" kada si vec dosao do te faze  :rolleyes:

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Slazem se. Nemoj im nista govoriti. Cekaj da te pozovu na ukrcaj i onda odugovlaci. Ako bas zagusti, onda reci da nema nista od toga. Probaj prvo taj posao u Nemackoj. Vidi kako je, cuvej ovo sto si vec dobio za kruzer kao aduta za slucaj da zatreba.

Oni inace imaju obicaj da drze ljude na cekanju i po godinu i vise dana...zasto ti ne bi isto radio njima...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced