Author Topic: Pomoc oko informacije o mogucnosti zaposlenja na kruzerima ? Novi kolac :)  (Read 4455 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Adi2016

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Zamolio bi ljude koji vec rade ili su radili za neki od kruzera za informaciju da li je moguce uopste raditi sa odlicnim poznavanjem Engleskog jezika ali osnovnim A nivo-om Njemackog, i ukoliko je moguce za koje pozicije tacno ? Drzavljanin BiH. Hvala unaprijed ! ""]]

Offline vecitisanjar

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Zamolio bi ljude koji vec rade ili su radili za neki od kruzera za informaciju da li je moguce uopste raditi sa odlicnim poznavanjem Engleskog jezika ali osnovnim A nivo-om Njemackog, i ukoliko je moguce za koje pozicije tacno ? Drzavljanin BiH. Hvala unaprijed ! ""]]

Pozdrav druze, nemam brodskog iskustva, ali ti mogu odgovoriti na pitanje. Pretpostavljam da pitas za rad na prekookeanskom brodu, nisi naveo na sta mislis konkretno, a malo me buni to sto spominjes nemacki jezik. Za rad na (prekookeanskom) kruzeru za veliku vecinu kompanija i pozicija je dovoljan engleski jezik, a poznavanje svakog drugog jezika je prednost. Treba napomenuti i to da stepen poznavanja engleskog dosta odredjuje poziciju za koju apliciras.
Sa druge strane ako se pitanje odnosi na recne brodove, pretpostavljam da nemas EU pasos, samim tim izbor ti je malo suzen, te je za vecinu kompanija pored engleskog obavezno poznavanje i nemackog jezika, u kojoj meri to vec nisam kopetentan da ti odgovorim.

Moja saznanja pa samim tim i odgovor je baziran iskljucivo na iskustvima drugih ljudi koje sam procitao ovde na forumu, prelistavaj i saznaces verovatno vecinu stvari koje te budu zanimale, ako pak i ne nadjes, postavi temu i neko od veterana ce ti vec odgovoriti.

Evo par agencija: Safe Cruise (SRB), Kouzon (MKD), Employment Power (HR), A priori (HR) itd.. Potrazi stranice ovih agencija na Facebook-u, poprilicno su azurni po pitanju izbacivanja potrebnih pozicija i uslova za apliciranje na iste (posebno bih istakao Safe Cruise iz Beograda), a mislim da Kouzon ima i predstavnistvo u Sarajevu, ali nisam siguran, to ce vec morati neko drugi da ti potvrdi ili demantuje.

Navedi za koju poziciju si konkretno zainteresovan, pa cu ti napisati ukratko koja su do sada moja saznanja o istoj, mada opet napominjem da ti je najbolje da sam prelistas forum, nakon toga ce ti biti najlakse da se odlucis za koju poziciju je najbolje aplicirati na osnovu tvojeg iskusta i poznavanja jezika.

Pozdrav :)

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
An arrow can only be shot by pulling it backward. So when life is dragging you back with difficulties, it means that it’s going to launch you into something great. So just focus, and keep aiming!

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Odgovore na ovo pitanje ces naci na ovoj adresi. Pocni odatle pa onda pitaj sta ne nadjes...

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced