Author Topic: Medical department (med.brat). kakva su mi prava i privilegije?  (Read 9205 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bobasm

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav svima.
Za par nedelja cu se po prvi put naci na brodu kao deo Medical departmenta (med.brat).
Koliko sam razumeo ova pozicija spada u officers.
Mozete mi reci vi koji ste bili na brodu kakva su mi prava i privilegije, i koliko cesto cu u portovima moci napustati brod?




Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne znam šta je Global Maritime ali privilegije ti najviše zavise od toga u kakvoj kompaniji radiš.
Sumnjam da se može uspoređivati sa Carnival, Royal, Princess ...
U svakom slučaju, puno lakši život nego s da ti konobar, ali shodno tome vjerovatno i manja lova ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jacob83

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Kako i za ostae poslove sve ti zavisi od kruzeva i tvog direktnog sefa.

Na Sunshine bas i nisu imali mnogo slobodnog vremena posto smo imalli sve samu gerijatriju kao goste narocito na kanadskim kruzevima, i uvek je medical bio pun gostiju. Ali opet su imali vise vremena nego ostali departmenti.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Ne znam šta je Global Maritime ali privilegije ti najviše zavise od toga u kakvoj kompaniji radiš.
Sumnjam da se može uspoređivati sa Carnival, Royal, Princess ...
U svakom slučaju, puno lakši život nego s da ti konobar, ali shodno tome vjerovatno i manja lova ...

Global Maritime je Grcka kompanija (Marco Polo brod i jos jedan, zaboravih ime).

Med brat je uglavnom OK pozicija, lova bi trebala biti bolja od konobara (barem od nizih razina konobarisanja, tako je barem na Princessu).

No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced