Author Topic: Obavestenje posle interview-a Sea Chefs ( Safe Cruise) 5.12.2016.  (Read 5095 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zlatko405

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Dobio posao. Jos neko?

Offline Anjica

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Meni je stigao mail da sam prosla intervju. Ali me opet bacaju u neizvesnost ti KONACNI rezultati  :hehe:

Offline Privillegovan

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • LiveLove
    • View Profile
Ma ti konacni rezultati su ugovori .. sto posto :)

Offline Anjica

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Hajde nadamo se  :run: :rtfm:

Offline Privillegovan

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • LiveLove
    • View Profile
Ja ne znam sta bi drugo moglo da bude?! Valjda cemo do kraja meseca saznati sve!  :airquotes:

Offline Anjica

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Uzdam se u onih njihovih 15 - 20 dana  :waiting: :D

Offline Privillegovan

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • LiveLove
    • View Profile
Stiglo mi juce da se javim na razgovor u Nemacku ambasadu 26/01/ i da ce mi poslati potrebnu dokumentaciju cim je dobiju?!
Znaci, posle mail-a o ''preliminarnim rezultatima'' i ''15-20 dana konacni rezultati'' sledeci mail od Safe-a je ovaj o ambasadi!
Jel to tako treba?!  :airquotes:

Offline zlatko405

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Sve je to ok.

Svima Vam srecu zelim! Ja sam ipak odbio, posto sam dobio posao na Seabourn- srecan jako!!!

Sve naj, naj!!!!

Offline Anjica

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Cim ides u ambasadu znaci da pocinjes vizu da sredjujes, to je dobro   : )
Kazi mi da li si imao intervju i na nemackom ili samo engleski?
Meni jos uvek nije stigao mail...

Zlatko hvala, srecno i tebi i mirna plovidba!   ; )

Offline Privillegovan

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • LiveLove
    • View Profile
Samo na engleskom! Ja sam konkurisao za utility ali mi je onaj Nemac dao neku drugu poziciju zbog odlicnog engleskog i iskustva (13.godina McDonalds).
Nego,zapitah se odakle to za ambasadu kad jos nisu poslali konacne rezultate ili sta vec?!
Nisam pesimista nikad,ali dok ne potpisem ugovor postoji mala bojazan  :airquotes:

Offline Anjica

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Pa kontam cim su ti rekli da ce ti poslati dokumentaciju, da je to konacno, vec su potvrdili da si prosao intervju  :yeah:
I ja sam isto samo na engleskom, sad mi je cudno sto mene nista ne obavestavaju... Palo mi je na pamet da mozda prvo resavaju ljude koji znaju i nemacki, pa onda nas samo sa engleskim ali izgleda da nije tako...

Online zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Stiglo mi juce da se javim na razgovor u Nemacku ambasadu 26/01/ i da ce mi poslati potrebnu dokumentaciju cim je dobiju?!
Znaci, posle mail-a o ''preliminarnim rezultatima'' i ''15-20 dana konacni rezultati'' sledeci mail od Safe-a je ovaj o ambasadi!
Jel to tako treba?!  :airquotes:

Za vizu ti treba ugovor. Bez njega neces dobiti vizu. Ili ugovor ili pismo od kompanije da ces raditi za njih.
plovim

Offline Privillegovan

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • LiveLove
    • View Profile
Stiglo danas ...

''Postovani.

prema KONACNIM rezultatima koje smo upravo dobili od kompanije, obavestavamo Vas da ste PROSLI intervju za Sea chefs.

Izabrani ste u tzv.1.grupu - konacni rezultati nisu stigli za sve, samo za vas kojima saljemo ovaj mail.''

Anjice,znaci bice jos izabranih, don't worry !  :airquotes: :airquotes: :airquotes:

Offline Anjica

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Ili to znaci da nama kojima nije stigao mail ipak nismo prosli  :nono:
A i cim nismo u 1.grupi, mislim da to ne valja, da cemo cekati pa kad budemo potrebni... Ne bi bilo lose da se oglasi neko ko je upucen u to sve :D

Offline Anjica

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Da javim, zvali su me iz Safe Cruise, stigli su konacni i za mene, potvrdjena sam za Cabin Steward, i trazili su da potvrdim da sigurno idem, zbog zakazivanja vize  :run: