Author Topic: P&O Australija, ima li koga tamo da radi kao staff?  (Read 2184 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline maxokc

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Trenutno sam u procesu za P&O Australija, za poziciju DJa, ima li koga tamo da radi kao staff?
Zanima me kakav je život tamo, hrana, cijena internet paketa i slično.  b00/

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: P&O Australija
« Reply #1 on: 08/December/2016 »
Hrana za staff je osrednja. Zavisi ko je Executive Chef, tako se i meni promeni. Zavisi koji brod dobijes isto, ako odes na Ariju i Eden, hrana u staff menzi je poprilicno losa.

Sto se tice hrane za goste, prihvatljiva je, neces biti gladan. Pre je DJ jeo u Oficirskoj menzi, al sad po novom pravilniku vise ne spada pod officer equivalent, mada jos uvek ih vidim u OFF menzi nekada...

Cena interneta je sledeca:

5 dolara - 100 MB
10 dolara - 200 MB
20 dolara - 500 MB
32 dolara - 1 GB


Zivot je OK, za entertainment departman je dosta opusteno.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline maxokc

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: P&O Australija
« Reply #2 on: 08/December/2016 »
Hvala ti na odgovoru :)
Što se tiče Securitya i Hotel Managera, dal puno smaraju..paze na svaku sitnicu ili je opušteno?
Prepostavljam da je većina putnika australci, a oni su opušteni za rad iz mojeg prijašnjeg iskustva.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
To sve zavisi ko je Hotel Menadzer. Ne znam tacno sta Security ima sa tobom? Ili bilo kim....

Ne smaraju posadu, ako ne napravis problem. P&O ima mlade putnike, zurke su uvek do kasno u noc, shodno tome ima i Security posla. Mislim da P&O Aus ima najbrojniji nocni security. Ceo brod je pokriven kamerama i ima dve devojke u CCTV sobi koje stalno gledaju sta se desava. Nema za*****ancije izmedju crew i putnika, tu su strogi i ako te uhvate- dovidjenja. Sto se crew area tice, tu je sve opusteno.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced