Author Topic: Seabourn - prvi ugovor - neko sa Balkana?  (Read 8684 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Seabourn - prvi ugovor - neko sa Balkana?
« Reply #15 on: 21/December/2016 »
Je li bio kakav background check? Bilo je nekoliko takvih slučajeva od strane Viking Recruitementa za Seabourn.

Dobih mail da odradim Martins test (score 99%) i da potpisem authorization za background check. Tako da proveravaju ocigledno.... Nadam se da ne kopaju bas previse u zaposlenje, posto realno predbrodsko mi nije ful tacno. Videcemo  :)
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Seabourn - prvi ugovor - neko sa Balkana?
« Reply #16 on: 28/December/2016 »
Mali update:

Kazu da mi sa zadovoljstvom saopstavaju da se nastavlja proces apliciranja (znaci da je sve sa background checkom dobro proslo). Poslali mi svu dokumentaciju na potpis, medical formulare, bankovske takodje, i rekose da sam na listi cekanja i da se izjasnim od kada sam available to join.  :D
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."

Offline pavopuska

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Re: Seabourn - prvi ugovor - neko sa Balkana?
« Reply #17 on: 28/January/2017 »
Pozz,  ja sam se taman iskrcao sa Seabourn Odysseya,  6.ugovor vec,  restaurant,  pa ako koga zanimaju koje informacije slobodno pišite

Offline BoškanBoškovic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Seabourn - prvi ugovor - neko sa Balkana?
« Reply #18 on: 28/January/2017 »
Cao druze. Mozete li mi reci nesto o poziciji dishwasher na Seabournu? Kolika je placa, radno vrijeme i duzina ugovora...

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Seabourn - prvi ugovor - neko sa Balkana?
« Reply #19 on: 28/January/2017 »
Koliko ono bese traju ugovori na Seabournu?

Online Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Re:
« Reply #20 on: 28/January/2017 »
 Ugovori na Seabournu su oko 4 mjeseca.

A pozicija dishwasher je sigurno jedna od najslabije placenih pozicija. Ne znam tacno ali plata im nije preko 800€.
To rade samo Filipinci a njima su ugovori 9 mjeseci.

Sent from my SM-J320G using Tapatalk

Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline sammy55

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Seabourn - prvi ugovor - neko sa Balkana?
« Reply #21 on: 13/February/2017 »
Pozdrav svima!

Evo da se i ja pridruzim grupi. Naime odradila sam Skype intervju, rekli su mi da sam prosla i sad cekam detalje za lijecnicki i vizu.
Pozicija je housekeeping, uvjeti mi se cine ok. Zanima me samo koliko se ceka za lijecnicki i vizu generalno posto su meni rekli mjesec dana a trebala bi odraditi to cim prije?

Svaka info je dobrodosla i unaprijed zahvljujem. Cim dobijem vise info o ukrcaju, svakako javljam i nadam se da cu vas vidjeti na brodu uskoro..  :yahoo: :plovim:

Offline The floating lily

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Seabourn - prvi ugovor - neko sa Balkana?
« Reply #22 on: 15/December/2017 »
Narode, da li ima nekoga ko radi na Seabourn-u u hskp, da podeli iskustva? Ili neko ko se ukrcava uskoro?

Offline ivandel82

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
  • Company: Soon
  • Job Title: IT sektor
Re: Seabourn - prvi ugovor - neko sa Balkana?
« Reply #23 on: 19/February/2022 »
Pozdrav dobri ljudi !  :wave: Je li iko od vas radio na poziciji IT - Computer Systems Officer , na Seabourn-u?

Hvala