Author Topic: Švajcarska viza za sezonu 2017.  (Read 1517 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline boki84

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
  • Country: BIH
  • Company: GCCL, Uniworld
Švajcarska viza za sezonu 2017.
« on: 28/February/2017 »
Zamolio bih one koji su prošli proceduru dobijanja švajcarske vize (Viking crew prije svega) da napišu da li im je office uspio srediti švajc. vizu na vrijeme, tj.do početka sezone.
Radim na Uniworld-u i nekoliko dana nakon što sam izganjao njemačku vizu iz office-a su mene i nas nekoliko iz Srbije i Bosne iscimali da sad ganjamo švajcarsku vizu. Razlog je jer smo raspoređeni na brodove koji plove za Holandiju.
Iz office-a su nam rekli da će oni srediti sve sa švajcarskom ambasadom, ali bih još jednom provjerio sa vama ovdje da li je vaš office bio uspješan sa rješavanjem te nove švajcarske vize, jer je to apsolutna novost za nas sa Uniworld-a. Sezona mi počinje 27.03. tako da imam još vremena i bio bih zahvlan da napišete vaša iskustva vas koji imate emb. prije mog 27.03.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Švajcarska viza za sezonu 2017.
« Reply #1 on: 01/March/2017 »
Zamolio bih one koji su prošli proceduru dobijanja švajcarske vize (Viking crew prije svega) da napišu da li im je office uspio srediti švajc. vizu na vrijeme, tj.do početka sezone.
Radim na Uniworld-u i nekoliko dana nakon što sam izganjao njemačku vizu iz office-a su mene i nas nekoliko iz Srbije i Bosne iscimali da sad ganjamo švajcarsku vizu. Razlog je jer smo raspoređeni na brodove koji plove za Holandiju.
Iz office-a su nam rekli da će oni srediti sve sa švajcarskom ambasadom, ali bih još jednom provjerio sa vama ovdje da li je vaš office bio uspješan sa rješavanjem te nove švajcarske vize, jer je to apsolutna novost za nas sa Uniworld-a. Sezona mi počinje 27.03. tako da imam još vremena i bio bih zahvlan da napišete vaša iskustva vas koji imate emb. prije mog 27.03.


Caos,

Evo ja da ti kazem iz prve ruke,moja bivsa zena je na Vikingu i koliko mi je rekla office im je sredio sve sa tom vizom,sve sto trebaju da urade jeste da odu u Bazel po istu,e sad posto i Uniworld ima bazu u Bazelu verovatno cete i vi isto. Sad samo da te pitam da li su ti oni poslali dokumentaciju da popunis pred kraj prosle sezone posto vima s sve organizovali pred kraj sezone ako nisi onda to prvo mora da se uradi osim ako Patricia Sturm i ekipa to vec nije uradila za vas. Uniworld je moja bivsa kompanija tako da sam upucen u situaciju. Eto nadam se da sam ti pomogao a ti ako te nesto jos interesuje pitaj. Znaci da sumiram office sve sredjuje ali ti moras po vizu u Bazel,tako je makar sa Vikinzima!!!Pozdrav

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Švajcarska viza za sezonu 2017.
« Reply #2 on: 05/March/2017 »
anonimni, majketi nema potrebe da citiraš jedini post u ovoj temi, neće biti zabune na koga se osvrćeš, puno je prikladnije stisnuti "reply"  :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline boki84

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
  • Country: BIH
  • Company: GCCL, Uniworld
Re: Švajcarska viza za sezonu 2017.
« Reply #3 on: 06/March/2017 »
ovi iz office-a su mi sad krajem februara samo poslali novi ugovor da ispotpisujem i moj CV da im pošaljem.
Rekli su da će oni sve srediti sa ambasadama i da čekam jer je Visa still in progress..
Čuo sam da ćemo mi iz BiH morati u Beč po tu vizu, to mi je rekao prijatelj sa Viking-a, dok vi iz Srbije to riješavate u Bgd.
Ima li neko još iz BiH da je riješio tu švajcarsku vizu, da podijeli svoje iskustvo?