Author Topic: Fitnes trener na brodu, MSC kompanija, isplati li se ici raditi to tamo ili ne?  (Read 2195 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline boky85

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Zdravo, interesuje me jedna informacija, ukoliko neko zna nesto o tome.

Skoro sam bio na jednom razgovoru za posao Fitnes trenera na brodu, u pitanju je italijanska MSC kompanija.

Da li neko ima neke korisne informacije, iskustva, savet o toj kompaniji i tom poslu, isplati li se ici i raditi to tamo ili ne?

Hvala unapred! Pozz...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Drug,

prvo, potrudi se malo pronaći odgovarajuću temu, ako što je ova u koju sam premjestio tvoj post.
drugo, koliko daleko bi forum dogurao kada bi svi počeli naslovljavati svoje postove u tvojem stilu, tipa "Informacija", "pitanje", "pozdrav", "Princess", "rad na brodu", "MSC" ....

edit log:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
ja sam upoznao jednog fitnes trenera iz srbije i on bash nije bio srecan. u spa su uglavnom, kubanci i azijatke. menadzeri su uglavnom kubanci kao sto sam video, nadje se po neko iz turske, neko iz bugarske, bila je jedna doktorka makedonka, ali znam da nisum bili najsrecniju u spa centru. znam da rade dosta u portovima jer je spa centar svo vreme otvoren pa nisu imali mnogo vremena za izlaske u gradu... da sam ja na tvome mestu, otisao bih samo ako mi je to zadnja opcija.