Author Topic: Obuca za Bar/ SEABOURN CRUISE LINE  (Read 1277 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Obuca za Bar/ SEABOURN CRUISE LINE
« on: 29/December/2016 »
Dobio sam slike cipela koje moram nabaviti pre ukrcaja na brod, da li neko mozda zna gde mogu nabaviti ovakve cipele ili da li postoji mozda neka alternativa?

Slike sam stavio attached

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Obuca za Bar/ SEABOURN CRUISE LINE
« Reply #1 on: 29/December/2016 »
Najobičnije crne cipele sa neklizajućim đonom, ne vidim u čemu je problem, to svaka prodavnica obuća mora imati, čak i u Srbiji ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Obuca za Bar/ SEABOURN CRUISE LINE
« Reply #2 on: 29/December/2016 »
Ne moraju biti baš iste, ne zamaraj se time . Ovo je klasična cipela koje ima kupiti na svakom uglu . Najbitnije ti je da su ti anti-slippery kako Šef kaže, i udobne. Ako ti lova nije problem onda kupi neke i od 100 Eura, isplati se kupit dobre cipele, ali ako ti se ne baca 100 Eura na radne cipele  onda nadi neke jeftinije. Ja sam jednom u Daickmana na akciji kupio cipele od 12 Eura koje su me super služile jedan cijeli četveromjesečni ugovor . Jednom sam u Americi kupio Sketchersice radne cipele  za $85, raspale se nakon manje od mjesec dana . Za ovaj sada ugovor sam kupio dva para i Daickmana, jedne sam platio 20 Eura, druge 30, a obe kožne. Ružne su isto kao i te na slici, a ne koristim ih jer mi kompanija dava besplatno radne cipele koje su company standard.


Sent from my iPhone using Tapatalk