Author Topic: Intervju 11.1.2017  (Read 4110 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BAMBI

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
  • Mig 29
    • View Profile
Intervju 11.1.2017
« on: 07/January/2017 »
Pozdrav svima! Konkurisao sam direktno za poziciju konobara za ovu kompaniju i dobio poziv za intervju u hotelu "MR.President". Zanimali bi me neki detalji intervjua,ako je neko skoro imao iskustva? Hvala svima i srecni praznici!
MIG 29

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Intervju 11.1.2017
« Reply #1 on: 08/January/2017 »
Ma brate samo opusteno....Scylla je smesna,set up stola,koje vino znas. Sa koj strane sluzus...klasika...jel na nemackom ili engl?

Offline BAMBI

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
  • Mig 29
    • View Profile
Re: Intervju 11.1.2017
« Reply #2 on: 08/January/2017 »
Na engleskom! E hvala puno, nadam se da ce proci kako treba,da li znas mozda u slucaju da prodjem,da li se obicno dugo ceka na ukrcaj? Radis za njih?
MIG 29

Offline dule2510

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Intervju 11.1.2017
« Reply #3 on: 12/January/2017 »
Pozdrav!

Intervju je bio 10.01.2017. u hotelu Astoria.

Posle razgovora, receno nam je da ce nam se javiti 26. januara, ali meni su javili jos juce da sam prosao intervju i da sad cekam ugovor!  :yahoo: Jel stiglo jos nekom slicno to i ako imate jos informacija povodom toga koliko se ceka i kako ide ostala procedura?!

pozdrav i srecno svima~ :pop1: :pop1:

Offline Jovana89

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Intervju 11.1.2017
« Reply #4 on: 13/January/2017 »
Dule pozdav,

i ja sam bila na intervjuu u Astoriji 10.1. i sutradan sam dobila mail u kome me obavestavaju da je moja aplikacija prihvacena i da se dalje ceka da posalju Ugovore ovi iz Scylle, cestitaju i zele uspesnu sezonu na nekom od Brodova Scylle. Ja sam aplicirala za housekeeping, a ovaj lik koji me je ispitivao- ne zapamtih mu ime, mladji onaj, me je pitao zbog iskustva zasto nisam aplicirala za recepciju? Po meni su bili skroz korektni, opusteni i oke... mada je i moja grupa u kojoj sam bila bila cudna do j... :D Nakon svega toga sam Andjeli poslala mail i pitala je da li to znaci da su nam samo aplikacije prihvacene ili je to to, i ona je odgovorila da krajem februara stizu ugovori i da cemo se tada cuti oko potrebne papirologije za vizu i ostalo.. daj nekako da razmenimo kontakte ili mejlove, nesto, znam samo jednu devojku odande koja nazalost nije prosla.. Pozdrav :)

Offline MilicaM

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Intervju 11.1.2017
« Reply #5 on: 04/February/2017 »
Jovana i Dule. Pozdrav
Ja sam Milica i takodje sam prosla intervju za Scylla kompaniju i sada cekam ugovor i ukrcavanje. Bilo bi lepo ukoliko bismo mogli da stupimo u kontakt.  :yeah:

Offline Parisa_1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Intervju 11.1.2017
« Reply #6 on: 05/February/2017 »
Kako ste aplicirali direktno? Ja sam probala slat na onaj email sa njihove sluzbene stranice, ali mi gmail kaze da ta email adresa ne postoji??

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Intervju 11.1.2017
« Reply #7 on: 16/February/2017 »
Dobio ugovor.....17.03.2017 brod Emily Bronte...

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Intervju 11.1.2017
« Reply #8 on: 03/May/2017 »
Cao drugari,
Dobio sam konacno ukrcaj 01.06 na neki najnoviji brod Oscar Wilde.Da li ima jos neko ko je dobio isto kao ja bio bih mu zahvalan da se javi.Hvala i svima srecna i uslesna sezona.

Offline anna87

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Intervju 11.1.2017
« Reply #9 on: 12/May/2017 »
Kolike su plaće na scllyi za sobarice?
hvala!

Offline miloskuvarcina

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Intervju 11.1.2017
« Reply #10 on: 15/December/2017 »
Znaci najgoru kompaniju ste izabrali necu da vas mracim ali su dno dna nema vecere za crew plate su najgore za sobaricu ti je 900e plata a baksis je nikakav odnos sa ljudima mislim na crew je katastrofa alcenat je stavljen na ljude iz Indonezije odmor vam nije placen putni troskovi isto radicete po 15 sati a menadzment na brodovima je hit HM ljudi koji nemaju pojma restoran menadzeri ljudi koji su dobri sa nekim iz ofisa itd