Author Topic: Kako smuljati emergency leave ?  (Read 1355 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Kako smuljati emergency leave ?
« on: 19/January/2017 »
Ima li netko kakav dobar savjet kako smuljati emergency leave, a da nije spominjanje bolesti ? Produžio sam ugovor na 8 mjeseci, na brodu mi je fenomenalno, ali volio bih ako je ikako moguće uzeti jedan emergency 2 tjedna, čisto da vidim familiju. APP, ako prode prode. Ako mi odobre moram sam kupiti kartu, i imam pravo 2 tjedna ostati kući . Bolesti neke ne želim spominjati ni u ludilu, a najbolje što mi pada na pamet je da rečem da imam neku ovrhu i da bih mogao ostati bez stana, pa da moram kući to riješiti . Ima li netko kakvu ideju ? Znam da je malo nemoralno , ali s druge strane sam plaćam kartu i sve troškove, nije da ću naškodot nešto kompaniji .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kako smuljati emergency leave ?
« Reply #1 on: 19/January/2017 »
Ako sam plaćaš, kažeš da imaš problem osobne prirode (žena te ostavlja, umro neko od familije itd). Smrt u familiji je dosta jak razlog, recimo Princess je puštao bez problema, čak su i karte plaćali. A papir smuvaš.
U biti, sve se svodi na šta možeš predočiti ako budu tražili dokaz.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Kako smuljati emergency leave ?
« Reply #2 on: 19/January/2017 »
Hvala Šefe na savjetu, ali ne bih smrt spominjao, nije mi baš toliko napeto. Ovo sa ovrhom je dobro, lako bih se izvukao kada bih zatražili dokaz, ali nisam siguran hoće li proći. U slučaju da ne prode biti cu dobar skoro pa jednu mjesečnu plaću, tako da nije frka. Proletila su već 4 , valjda će i ta ostala 4 !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kako smuljati emergency leave ?
« Reply #3 on: 19/January/2017 »
Eto, ne znam, ja kad lažem onda lažem do jaja, tako to mora .. znam neke koji su pola familije "sahranili", .. jednom se živi, a kad uzmeš u obzir da je Micky Arison, vlasnik Princess-a, najbogatiji čovjek na Floridi sa 7.9 billion dollars u džepu, onda još lakše
Isto tako i tvoji šefovi nisu sirotinje ..

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)