Author Topic: Thomson Cruises (Tui) Pišite ako imate iskustva  (Read 3006 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Makakaka

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Disney Cruise Line
  • Job Title: Server
Pozdrav, Da li neko ima iskustva sa ovom kompanijom, dobio sam posao na Discovery 2, Assistant Waiter.Pozdrav  :banana: :yahoo:

Offline runja87

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: Employment Power
  • Job Title: Ass. Stateroom Steward
Re: Thomson Cruises (Tui) Pišite ako imate iskustva
« Reply #1 on: 09/February/2019 »
Rođo kako ti je na Discovery? Jesi zadovoljan kolko tolko. Ja bi trebao za Bar Waitera.

Offline Makakaka

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Disney Cruise Line
  • Job Title: Server
Re: Thomson Cruises (Tui) Pišite ako imate iskustva
« Reply #2 on: 09/February/2019 »
Bio sam jedan ugovor na Thomsonu(sadasnja Marella), moj savet je da ne ides, uzasno je losa kompanija, pocev od menadzmenta do plata, i hrane.Trenitno sam na Seabournu i mogu ti reci da je dobro.Poz

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Thomson Cruises (Tui) Pišite ako imate iskustva
« Reply #3 on: 14/February/2019 »
Da Marella...veeeeoma duga i lossa prica..u poredjenju sa Seabourn nikako..ali svakako,tezina zivota na Marelli ne moze se porediti sa Seabourn...kao ni plata..recimo,jedan assistan waiter sada na Marelli ima oko 900dolara i AKO ugrabi personal tips,dok second and third man na Seabourn imaju 2000eura...toliko..Marella jeste za izbegavanje ali ko tamo prezivi,ostale kompanije ce mu biti ladovina:) sa srecom kako god odabrali,restoran department je najgori department na brodu i bice bila kompanija 8zvezdica ili 2 ..