Author Topic: Online Registration Form  (Read 3222 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Online Registration Form
« on: 14/February/2017 »
Upravo popunjavam online aplikaciju za Royal na njihovom web siteu i čini mi se da je to svake godine sve veća pilana. Dakle, oni očekuju da im za svakoog poslodavca napišem te. broj, ime supervisora i njegov e-mail. Do sad bi samo stavio prvi tel. broj koji nađem na web siteu poslodavca a e-mail supervisora nije oznaćen zvjezdicom pa ga se očito može preskočiti. Međutim, problem je nastao dok nisam došao do hotela u kojem sam radio prije nekoliko gtodina i ne samo da nisam ostao s nikim u kontaktu odatle, nego se ni ne sjećam ieman svojih managera i supervisora. zapravo se sjećam jedne, ali ta kao da je vragu iz peći pobjegla, pa nju ne bih ni u snu spominjao. Je li OK staviti N/A ili Don't remember?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Online Registration Form
« Reply #1 on: 14/February/2017 »
Quote
Je li OK staviti N/A ili Don't remember?

 :pop1: Nikako, to ti je smrtna presuda ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Online Registration Form
« Reply #2 on: 14/February/2017 »
:pop1: Nikako, to ti je smrtna presuda ...

Što onda da napravim?

Eto, sad sam došao i do dijela s referencama. Ne znam zašto oni misle da imam i mail i tel.broj od nekog s kim ne doržavam redovan kontakt i još k tome ne živmo u istoj državi? Do sad je bilo dovoljno samo jedno od toga. Ovo više nije normalno. Nigdje nisu specifirali koliko im referenci treba, ali obično to budu dvije ili bar sa zadnjeg radnog mjesta.

Uglavnom, ne znam bi li te reference mogao rpeskočiti, ali onaj dio s radnim iskustvom, sigurno ne.

Offline IVAN87

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Online Registration Form
« Reply #3 on: 26/March/2017 »
dali se moze direktno dobiti posao u royal c. ako se podnese zahtjev na njihovoj stranici il mora preko agencije.
ja ima 5 ugovora u princessu ko bar utillity i sve vize i dokumente mislim da je to prednnost.

Poslano sa mog SM-C7000 koristeći Tapatalk


Offline Sh0ne

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: n/a
Re: Online Registration Form
« Reply #4 on: 11/April/2017 »
Iskreno, mislim da to niko i ne gleda od njih. Ja sam se prijavio na 4 pozicije u zadnje 2 godine preko njihovog sajta, eto u polje "Action" stoji kao i od prvo trenutka potvrde aplikacije, "N/A".
Kod nekih drugih kompanija ako te ne odaberu stigne ti email gdje ti se zahvaljuju na interesovanju da nastavis da se interesujes ali da su odabrali nekog drugog. Ovdje evo 2 godine niko nista ne salje. Sada sam preko agencije se prijevio na Royal i evo cekam intervju...
Tako da ti je moja preporuka da gledas preko agencije, njima posaljes CV, oni Royalu i ne opterecujes se oko brojeva telefona i emalova prethodnih menadzera...

Offline addthisto

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Online Registration Form
« Reply #5 on: 16/April/2017 »
Iskreno, mislim da to niko i ne gleda od njih. Ja sam se prijavio na 4 pozicije u zadnje 2 godine preko njihovog sajta, eto u polje "Action" stoji kao i od prvo trenutka potvrde aplikacije, "N/A".
Kod nekih drugih kompanija ako te ne odaberu stigne ti email gdje ti se zahvaljuju na interesovanju da nastavis da se interesujes ali da su odabrali nekog drugog. Ovdje evo 2 godine niko nista ne salje. Sada sam preko agencije se prijevio na Royal i evo cekam intervju...
Tako da ti je moja preporuka da gledas preko agencije, njima posaljes CV, oni Royalu i ne opterecujes se oko brojeva telefona i emalova prethodnih menadzera...

preko koje agencije ides na royal?

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Online Registration Form
« Reply #6 on: 13/May/2017 »
imao sam neki kvazi skyp intervju sa gospodjom iz rojala i sad su mi stigla dva mejla, jedan da kao zakazem sledeci intervju da ''further discuss your qualifications'' i odma sledeci mejl da sam primljen u taj njihov talent pool, i da mi to ne garantuje posao jos uvek....sta je sledece, jel ima neko da je skorije prosao citav proces?
opada mi kosa od bilo kakve papirologije i popunjavanja kad treba da radim, jezim se toga....
i ako mi budu trazili potvrdu od bivseg poslodavca nemam pojma kako to da izvedem....em ne zivi u srbiji, nema vise pecat, a niti prica engleski....jedino sad gde sam bio neko kratko vreme da trazim da mi otkuca nesto i da lupi pecat, al ko zna dal im je to dovoljno

Offline Sh0ne

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: n/a
Re: Online Registration Form
« Reply #7 on: 02/September/2017 »
preko koje agencije ides na royal?

Preko Kouzona i evo ni dan danas se taj intervju nije obavio niti zakazao...

Offline jahac apokalipse

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Online Registration Form
« Reply #8 on: 14/September/2017 »
Preko Kouzona i evo ni dan danas se taj intervju nije obavio niti zakazao...

Da pogodim, trebao si ici u podgoricu 8.3. na razgovor pa su to rekli da ce biti Skype interview koji eto pola godine kasnije se nije jos desio? Koja pozicija?

Offline Sh0ne

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: n/a
Re: Online Registration Form
« Reply #9 on: 22/September/2017 »
Da pogodim, trebao si ici u podgoricu 8.3. na razgovor pa su to rekli da ce biti Skype interview koji eto pola godine kasnije se nije jos desio? Koja pozicija?

Tako je, bio je zakazan za 8 Mart, face to face, nakon toga ga otkazase pa rekose bice ubrzo preko Skype, i evo nista... Trebalo je biti za Slot Tech...

Anyway, nisam vjerovao kada sam prije neki dan dobio poziv na telefon od strane regrutera iz Royala. Ovo sto sa gore pisao, da sam se prijavio prije godinu ipo-dvije, i da mislim kako to niko ne gleda evo ipak izgleda gledaju samo treba covjek biti dovoljno strpljiv... Sad me je zvao, ali za poziciju u IT departmentu koji sam tada konkurisao... Yuji iz Philippines, isprilicali se pola sata, ali sam morao da odbijem jer sam vec dobio posao u MSC dvije nedelje prije toga na koji sam isto tako cekao skoro 2 godine... Sto znaci kad krene, onda zaista krene. Ostali smo u kontaktu i ostavio tu mogucnost otvorenu za eto nikad se ne zna...  ;)

Offline jahac apokalipse

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Online Registration Form
« Reply #10 on: 22/September/2017 »
Koji posao si dobio na msc, slot tech ili it? Sretno..

Offline Sh0ne

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: n/a
Re: Online Registration Form
« Reply #11 on: 23/September/2017 »
Assistant IT Manager na MSC, idem sad, 1 Oktobra se ukrcavam.  :run: