Author Topic: Restaurant Department (Buff. Steward, Ass. Waiter, Waiter)  (Read 183617 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Robert123

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
...Znaci ako nekom treba pomoc javite pomoci cu u svim domenima...


Meni treba tvoja pomoc ovo nigde ne mogu naci na sajtu.Na razgovoru su me pitali opisi svoj radni dan i kako izgleda tvoj sank.na ovo pitanje nisam bio pipremljen....
Ako mozes da mi opises sta si ti rekao na engleskom kad su te pitali ovo?Radim u jednom kaficu i kao barmen i nekad iznosim pice ako nije guzva.da netreba sad ja da sastavljam pa nalupam neke gluposti ...nego prepisem tvoj i malo prepravim i naucim...1 problem manje onda...ako mi mozes pomoci?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Meni treba tvoja pomoc ovo nigde ne mogu naci na sajtu.

Prizivaš čovjeka koji je to napisao davne 2008-e godine. Od tada je prošlo nepunih 5 godina. Njega odavno ne zanima rad na brodu i nema ga na forumu.
Pripazi da ne kupusaš forum nepotrebno.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Maro dcl

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Puno pozdrava kolegama

Pisem po prvi puta na forumu, pa da malo i ja ponesto napisem
Trenutno radim u njemackoj po struci sam konobar i radim u vecem restoranu (1000 stolica) u ugostiteljstvo sam prosao sve radio sam na expluzivnim mijestima tako da imam bogato radno iskustvo iza sebe
Imam pitanje za vas posto imam zelju da radim na brodu

dali svi dobivaju mijesto assistent waiter u prvom ugovoru?

dali se moze aplicirati odmah za bolju poziciju?

kad prolistah forum i zakljucim ono svi odlaze u konobare a pojma nemaju o ugostiteljstvu

Gospodo moja ja radim i tu njemackoj po 14 sati na dan i znam drzat na ala cartu po 120 osoba uz to radim organizaciju te pisanja i ugovaranje menu-a
posto mi je dosta zaj.... sa radnom dozvolom zelim se okusat i na brod ali fakat necu pristat na poziciju ass. waiter pa da sluzim crow

Prijatelju rad na kopnu i rad na brodu zaboravi nema te usporedbe .
ti na kopnu uvik mozes otic kuci i odmorit malo u svom krevetu ,kazes radis 14 sati na dan,da te pitam koliko dana inas slobodno u tjednu?
kad si zadnji put probudio se u 6 ujutro i zavrsio posao u 11 navecer sa dvije pauze od 45 min.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Kako dalje proveravam današnje postove, ovaj sve više liči na trola-kupusara.