Author Topic: Marlins u kucnoj radinosti  (Read 2624 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Marlins u kucnoj radinosti
« on: 16/February/2017 »
Meni je agencija rekla da sam kupim Marlins test, riješim ga i pošaljem i našao sam se u problemu već pri samoj kupovini! Nemam baš naviku kupovati online, ali napravio sam to nekoliko puta bez ikakvih problema, zadnji put prošle godine kad sam si rezevrirao hoteslki smještaj preko Booking.coma. Inače, koristim Vizu Electron preko Zagrbačke banke. Uglavnom, kad stisnem "Make payment" iskoči mi neki screen od banke koji nikad nisam vidio prije. Uglavnom, hoće da generiram password za token na uređaju na kojem imam instaliranu m-zabu. Nakon što sam napravio što se tražilo, dobio sam ovo:
"Authentication of this transaction failed and the transaction has been suspended. Please try again using a different card."
Pomislio sam da sam možda krivo otipkao neki broj, pa pokušao još jednom istom karticom i dobio ovo:
"Declined. Sorry, this transaction has been declined by your card issuer. No other information was passed to WorldPay as part of your confidentiality agreement with your card issuer. You may wish to try another card."
Je li se još netko našao u sličnim problemima? Radim li ja nešto krivo ili nije probelm u meni? Trebam li kontaktirati banku?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Marlins u ku?noj radinosti
« Reply #1 on: 16/February/2017 »
Zvuči kao da vlasnik marlins licenciranja ne prihvaća zabinu karticu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Marlins u kucnoj radinosti
« Reply #2 on: 16/February/2017 »
Riješio sam to PayPalom, ali sad imam drugi problem. Nije mi jasno kako agenciji poslati rezultat. Ima neka opcija "Print certificates", ali apsolutno ništa se ne događa.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Marlins u kucnoj radinosti
« Reply #3 on: 16/February/2017 »
Moguce da ti neki add blocker radi u pozadini i blokira pop-up za printanje. Probaj drugi browser koristiti.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Marlins u kucnoj radinosti
« Reply #4 on: 17/February/2017 »
Palo mi je to na pamet. Prebacio sam se s Firefoxa na Chrome i nekako uspio izvući taj pdf file.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Marlins u kucnoj radinosti
« Reply #5 on: 17/February/2017 »
Meni je agencija rekla da sam kupim Marlins test, riješim ga i pošaljem i našao sam se u problemu već pri samoj kupovini! Nemam baš naviku kupovati online, ali napravio sam to nekoliko puta bez ikakvih problema, zadnji put prošle godine kad sam si rezevrirao hoteslki smještaj preko Booking.coma. Inače, koristim Vizu Electron preko Zagrbačke banke. Uglavnom, kad stisnem "Make payment" iskoči mi neki screen od banke koji nikad nisam vidio prije. Uglavnom, hoće da generiram password za token na uređaju na kojem imam instaliranu m-zabu. Nakon što sam napravio što se tražilo, dobio sam ovo:
"Authentication of this transaction failed and the transaction has been suspended. Please try again using a different card."
Pomislio sam da sam možda krivo otipkao neki broj, pa pokušao još jednom istom karticom i dobio ovo:
"Declined. Sorry, this transaction has been declined by your card issuer. No other information was passed to WorldPay as part of your confidentiality agreement with your card issuer. You may wish to try another card."
Je li se još netko našao u sličnim problemima? Radim li ja nešto krivo ili nije probelm u meni? Trebam li kontaktirati banku?

ZaBa ne dozvoljava placanje Visom Electron preko interneta i zato nisi mogao platiti.
Sta se tice koristenja tokena, kada te pita Appli1, ok, to mozes upisati, Appli 2 ne upisuj nigdje osim na net bankingu.
Ova provjera je dosta cesta sa karticama Zabe
 

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Marlins u kucnoj radinosti
« Reply #6 on: 17/February/2017 »
Dobro je znati za ubuduće, ali zanimljivo je kako sam to ograničenje lako zaobišao s PayPalom.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Marlins u kucnoj radinosti
« Reply #7 on: 17/February/2017 »
Paypal vode pametni ljudi. Zato su milijarderi.  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)