Author Topic: Intervju RCCL Podgorica 8.Mart  (Read 1769 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lorry

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: NCL
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Hostess
Intervju RCCL Podgorica 8.Mart
« on: 21/February/2017 »
Cao cao,
Posto sam se ganjala na dvije strane za posao, brze mi je proslo da dodjem do razgovora za RCCL, posao restoranske hostese, preko Kouzona (mada Carnival jos nije iskljucen). Sad za vikend imamo taj neki njihov trening, koji se naravno plaća la hajd da rizikujem tu lovu za ovako veliki korak. Razgovor je 8og Marta u Podgorici. Mozda ima neko ko jos ide? Nego, kakvi su ovi sa Royala, kakvi su in glavni intervjui? I hajd da budem malo "drska" pa da pitam koliko se brzo dobije odgovor jel si primljen ili ne?
There can be miracles when U believe

Offline Micun Drincic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Work with what you have to obtain what you desire!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: Entertainment Tech Manager
Re: Intervju RCCL Podgorica 8.Mart
« Reply #1 on: 26/February/2017 »
Ja ti mogu reci kako je meni bilo u oktobru u Beogradu ali za totalno drugu poziciju. Konkretno sam tada bio za posao Digitala u RCCLu. Zena koja je mene intervjuisala, ime nije bitno sada ovde, je bila izuzetno opustena.
U principu gledas to ovako:

Samopouzdanje, smirenost i vera u samog sebe i svoje sposobnosto i znanje. To je 60% ishoda.
Bez gledanja u pod, razvlačenja rečenica, bez prekrštenih ruku i iskuliraj sa cigarama do kraja intervjua.
Pre svega... OPUSTI SE i OSMEH NA LICE!
Oni su tu da ti daju posao a ne da ti daju otkaz.

Manje vise ti je prica da ides na ispit na faxu ali sa veoma opustenim profesorom.
Sto se tice odgovora, za tech poziciju je posle tog intervjua sledio i skype intervju. Oni ti na tom intervju ne.mogu tj ne smeju reci da li si dobila posao ili ne ali mozda ti da onako citaj izmedju redova da li jesi ili nisi. Mail ce ti poslati agencija par dana nakon intervjua da li si prosla ili ne. U vidu cestitamo bla bla ...

A lot of people ask me why I don’t go out clubbing or at least to have something to drink. “Nothing will happen to you” they say. To me that “NOTHING” separates average from great. Greatness is what I’m striving for and average is last thing i want to be. You see how big that “NOTHING” is now?!