Author Topic: 2 electrical fitter (princess cruises), dobro bi mi dosla neka informacija  (Read 1605 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BUNTOVNIK

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
pozdrav
da se pretstavim zovem se robert iz makedonije radim na brod  konkretno princess  kao acat  iz ovaj forum sam dobio mnogo korisni informacija sta su potrebni za intervju za acat moju poziciju i opsto za brodski zivot zavrsio prvi ugovor ali i pre nego sta idem na prvi ugovor  pitao sam ljudi citao na forumu kako da se prebacim u elektricar na brodu jer  za to imam skolo elektro instalacije i montaza i oko  2 godine radno iskustvo dali mi neki ljudi informacije pomogli su mi  isao na prvi ugovor i u slobodno vreme kad mi je bila pauza  isao na treninge za 2 ele. fitter u moje slobodno vreme kad mi je bila pauza iako sam to sve znao procedura princess je ako hoces da promenis department moras na treninge  bar meni su tako rekli  da skratim pricu dobio sertifikat da sm zavrsio treninge  za elektricar dobio komentare da sam sposoban elektricar za rad na brodu licno seto na regal alan harmstron je poslao e mail u los andzeles i trazio moj transfer odobrili pa su otkazali rekli su da posalem sva dokumenta carlo febbaro koi je glavan lik za tehnikal department i zakazali skype intervju za 28 februara sad za 4 dana  vec 5 sata sam po forumu niko nista nije objavio sta te likove pitaju na intervju za elektricare ja znam svoj posao ali ima ljudi koi su vec prosli taj put pa mislim da bi bilo korisno da pisu tu zato sam i pokrenuo ovoj topic sigurno  ne znam sve pa dobro bi mi dosla neka informacija kako bi se pripremio  bolje za intervju