Author Topic: Front Desk/ Guest Service/ Recepcija!!! Ako neko ima svjezije informacije ...  (Read 5080 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Ako neko moze da dadne neke svjezije informacije kakva je danas situacija sa recepcionerima na Okeancima, kako ide proces aplikacije, sta se trazi na intervjuima, znanje jezika itd...

Unapred zahvalan na odgovorima!!!

  :pilot:  :plovim:  :money:  :uzdravlje:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Nisam video da je Safe Cruise u zadnje vreme trazio Pursere zaa PRINCESS, dok na Princess portholes sajtu,su trazili po par puta u toku 2016 godine,internal transfer... zadnji je bio decembra 2016..

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
traze pursere. Isto tako traze da ti purseri imaju video snimak sebe dok rade na recepciji. U januaru su trazili pursere.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Ne mora da bude Princess moze i neka druga kompanija, znaci oni cak traze i video snimak za front deskom... Nije problem, i snimak ce da bude ako treba  :D


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nije problem, i snimak ce da bude ako treba  :D

i cigani će da pevaju za front deskom ako treba  :D
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
i cigani će da pevaju za front deskom ako treba  :D

Sve moze da se sredi bato hahah   ::bin-laden::  :rofl:

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Isto tako traze da ti purseri imaju video snimak sebe dok rade na recepciji.

Prvi put čujem za ovakav zahtjev. Pomalo smiješno da ovakvo nešto traži kompanija koja je u dnu po pitanju plaća.

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
video snomak. mislim da za mesare isto to traze. smesno mozda jeste ali setite se, srbija je ovo. ljudi ponekad nacifraju CV za platu od 1400 $$$$

Offline Diane

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Za pursera ili Guest Services Associate na CCL-u ti treba jako dobro poznavanje engleskog jezika i to je to. Na intervjuima ti ne postavljaju puno pitanja u vezi tvog radnog iskustva, vise u vezi tvoje licnosti(da li si prijatan, kako reagujes na stres, koliko s fleksibilan i slicno).
Za sam prolazak trebaju ti dva testa engleskog, Marlins i Wonderlick(koji je tezi oblik testa engleskog, mozed da pogledas kako izgleda na netu). Takodje polaze se Talent plus, koji je test licnosti, i po mom iskustvu bio je smijesno lagan. Plata je oko 1850 dolara za mjesec dana. Po samom dolasku na brod imas koledz od 2 sedmice do mjesec dana i polazes test znanja nakon koledza (koji velika vecina prodje, ako ne cak i svi). Karnivalu konkretno uvijek treba ljudi u GS jer jako puno ljudi odustaje.

Offline Hatanas

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Front desk
Drugari pozdrav!
Is here anybody who can help with main interview tips/advises for receptionist position for Thomson?
Today, I heard that instead:yes sir, you should answered:certainly sir.... :hehe:
Thanks a lot! :wave:

Offline mekilla

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Viking River Cruises
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: Guest Service Agent
Pozdrav svima, ako moze neko da mi se javi na Private preku poruku ko je polagao ovaj Wonderlic test za GSA za Carnival da postavim par pitanja u vezi testa..bio bi puno zahvalan.
Pozdrav.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
A zašto privatno? Možda bi te informacije koristile i drugima. Sharing is caring!

Offline mekilla

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Viking River Cruises
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: Guest Service Agent
Evo da se ja javim, polozio sam Wonderlic test za GSA...tako da ako neko treba koje informacije u vezi sa istom nek me iskontaktira pa cu mu reci kako i sta je bila fora sa istim..