Author Topic: Slot Technician RCCL Interview - Iskustva  (Read 1376 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sh0ne

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: n/a
Pozdrav svima,

Trebam imati uskoro intervju za poziciju Slot Technician u RCCL.
Trebao je biti sada 8 Marta u Podgorici face to face, ali je intervju odlozen od strane kompanije, i receno je da ce biti odrzan preko skype tokom Marta.
Prvo moje pitanje je da li se za ovu poziciju odrzavaju dva intervjua, ili samo taj jedan? Iz agencije Kouzon ne znaju, ali misle da su dva.
Drugo pitanje, iskustva vasa, Sta pitaju, sta da naucim da odradim dobro taj intervju, jer nisam nikada radio u casinu.
Imam iskustva sa nekim drugim hardware-om, a trenutno radim kao IT manager, tako da bih svakako brzo ukapirao i slot aparate.
I inace iskustva na brodu, kliko je tezak posao, kolika je zarada, da li ta pozicija dobija baksis? Jer kako sam cuo da se baksis dijeli u casinu?


Svaka informacija je dobro dosla, ali najvise vezane za intervju, jer mi je porebno to da prodjem.  :pop1: :moli:

Da dodam da, u CV sam ubacio da sam radio 2 godine kao Slot Tech. sto je naravno izmisljeno. Imam i preporuku potpisanu i pecatiranu od jednog casina, kao da sam radio kod njih, takodje imam preporuku i od sadasnjeg poslodavca. Nadam se da ce to biti dovoljno.

Hvala  :wave:

Offline Da_pokusam:))

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Slot Technician RCCL Interview - Iskustva
« Reply #1 on: 09/March/2017 »
Iako nisam radio na RCCL i.na pozic,iji Slort technician, vec u cacino cage-u na kompaniji NCL prenecu ti neka svoja iskustva.

Prvo ja sam ih lagao da sam radio kap cashier, prosap sam intervju i usao u fazon na brodu, radio sam 6 mes. I otisap.iz odredjenih razloga.

Ta pozicija je odlicna kao i ceo taj slot deo casina, kontakta sa gostima u sustini nemas ali mozda.imas tips(na ncl nema a cini mi.se ni na rccl),
Posao jeste tezak kao i svaki na brodu mada za nijansu laksi od ostalih departmenta. Tvoj posao bi se sastojao u odrzavanju slot masina, verovatno.money countera na blagajni, ucestvovanjinu slot dropu(sakupljanja novca iz slotova) i sl.
Predlozio bih ti da se malo spremis, ako hoces mogi ti poslati skriptu sa treninga za slot tehnician na ncl.
Sorry na slovnim grskama pise na mobu. :-)

Offline Sh0ne

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: n/a
Re: Slot Technician RCCL Interview - Iskustva
« Reply #2 on: 09/March/2017 »
Hvala ti na postu. I da, bio bih ti jako zahvalan da mi posaljes tu skriptu. To je manje vise pretpostavljam isto u svim kompanijama. Bitno mi je da znam sta da spremim za taj intervju. A nemam previse vremena od sadasnjeg posla, jer sam skoro po cijeli dan na poslu, a kad sam slobodan spavam jer sam komiran.

Ali ako nema tips-a ne znam da li mi se isplati ici za 1116$ koliko su mi rekli iz agencije da je plata. Kazu da je na brodu 1000$ malo?.

Poslacu ti na PM mail adresu