Author Topic: Kako se obratiti agenciji?  (Read 1723 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nikola1991

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Kako se obratiti agenciji?
« on: 14/March/2017 »
Pozdrav svima moje ime je Nikola, vec duze vreme citam forum, i od skoro sam se i registrovao.
Zainteresovan sam za rad na brodu i posto sam video na sajtu safe cruise da ce biti intervjua u aprilu za odredjene pozicije ja sam ih kontaktirao putem email-a i poslao im svoj CV. Nisu mi jos odgovorili pa me zanima da li bih mogao licno da odem do agencije i porazgovaram sa njima jer mislim da bih bolji utisak i kontakt ostavio licno nego putem telefona?
To je moje pitanje pa ako neko moze da odgovori bio bih zahvalan. Pokusao sam da nadjem odgovor na forumu ali nisam uspeo, ako negde pise nemojte mi zameriti. Veliki pozdrav za sve forumase!  :yahoo:


Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Kako se obratiti agenciji?
« Reply #1 on: 14/March/2017 »
Spori su oni generalno sa odgovorima na mejl. Ako ti nije daleko, svrati lepo ..
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Nikola1991

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Kako se obratiti agenciji?
« Reply #2 on: 14/March/2017 »
Spori su oni generalno sa odgovorima na mejl. Ako ti nije daleko, svrati lepo ..

Ma nije mi daleko nego rekoh da se raspitam ovde prvo dal je to uredu da im banem samo tako  :yeah:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kako se obratiti agenciji?
« Reply #3 on: 14/March/2017 »
Pa nazovi i kazi da bi dosao.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline barista

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Kako se obratiti agenciji?
« Reply #4 on: 14/March/2017 »
Najpametnije je da se najaviš i usput pitaš šta kad i kako. Ponekad je gužvanjac ili imaju zakazane intervjue itd. pa možeš da izvisiš. Ja nisam išao do finalnog intervjua, tako da.. Može i telefonom sve da se reši..

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: Kako se obratiti agenciji?
« Reply #5 on: 15/March/2017 »
Moja neka preporuka bi bila da ne gledas toliko ko ima uskoro najavljene intervjue, nego pusti mail i ostalim agencijama, na primer Kouzon/Employment Power, ima ih jos nekoliko procitaj malo forum, dajem samo primer, i pitaj da li imaju uskoro nesto najavljeno za intervjue i pozicije koje traze,  ako ne javice ti kad bude i to je to, trebalo bi da dobijes odgovor za 24h ako su radni dani u pitanju naravno, ako ne odgovaraju, zovi ih telefonom, mislim da nema potrebe da ides licno kod njih, ja bar nisam nikad isao, i mislim da sve sto mogu da ti kazu licno kad odes mogu i preko telefona, a dobar utisak treba da ostavis na intervjuu, agenciji je cilj samo da te pripreme sto bolje da bi dobio posao.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Kako se obratiti agenciji?
« Reply #6 on: 15/March/2017 »
Odnesi im flasu rakije u agenciju...

Offline Nikola1991

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Kako se obratiti agenciji?
« Reply #7 on: 16/March/2017 »
Odgovorili su mi u medju vremenu da je za aprilski intervju popunjeno i da ce mi javiti kad im Princess potvrdi da im treba jos ljudi. Probacu kod neke druge agencije.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока