Author Topic: sto ocekivat prvih 30 dana na Viking Ocean ?  (Read 2712 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline goddammit

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • str8 ballin'
    • View Profile
molim ljude koje rade za njih da napisu kako je tamo prvih par tjedana. ima razlika od ostalih kompanija ? dal se radi stcw training ? kako se pripremit ?

hvala  :uzdravlje:
scared man cant win !

Offline vecitisanjar

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: sto ocekivat prvih 30 dana na Viking Ocean ?
« Reply #1 on: 18/March/2017 »
Pozdrav druze, ne radim za tu kompaniju, ali ti mogu potvrditi da si za Viking Ocean obavezan imati STCW sertifikate pre ukrcaja. Sto znaci da ces morati na trening kako bi iste dobio. Potrebne sertifikate mozes dobiti u Makedoniji, Madjarskoj i Hrvstkoj. Ja sam obuku obavio u Skoplju u organizaciji agencije Kouzon koja saradjuje sa engleskom firmom koja sertifikate izdaje. Sve je proslo korektno/profesionalno, cena je 550e, mada mislim da je u Madjarskoj nesto jeftinije. Ako su ti potrebne jos neke info vezano za STCW slobodno pitaj.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

An arrow can only be shot by pulling it backward. So when life is dragging you back with difficulties, it means that it’s going to launch you into something great. So just focus, and keep aiming!

Offline goddammit

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • str8 ballin'
    • View Profile
Re: sto ocekivat prvih 30 dana na Viking Ocean ?
« Reply #2 on: 18/March/2017 »
sve je spremno i gotovo. idem uskoro i interesira me kako je prvih par tjedana kao novom radniku. znači, info o tim treninzima i slično što me čeka. 

nadam se da je jasnije sada.

scared man cant win !

Offline Rudar

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
  • Acta, Non Verba
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: Thomson TUI / Marella Cruises
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: sto ocekivat prvih 30 dana na Viking Ocean ?
« Reply #3 on: 09/December/2017 »

Pozdrav  :wave:
Imam ja pitanje, znas li da li je za Viking vazeci STCW iz Azalee u Bijeloj - CG ?
Jer čovjek ti je Senada, teški hajvan, i ono malo duše što ima... šejtan mu je dao da mu bude teže...