Author Topic: Tema za familiju i prijatelje pomoraca  (Read 64849 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Brljak

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #105 on: 06/March/2012 »
Cao svima,ja sam se prijavila u hrvatskoj u employmant p. za carnival i jos cekam da me pozovu,cula sam da je intervju u martu.Imam decka i on 15 aprila ide na carnival,sto mi jako tesko pade posto smo dugo skupa,ali ide da radi i zaradi normalno da bi mogli napokon taj nas neki kutak da dobijemo :waiting:.To je jako dobra prilika da vidis malo svijet,upoznas razlicite ljude,nova iskustva.Prijavila sam se ali jos cekam da me zovnu ne znam kad je intervju pa ako ko slucajno zna da mi kaze ili ceka kao ja   :plovim:.Dobila sam Sinisu Golca,sto nije razveselilo mnoge jer sam cula da je jako neljubazan.  ???Ako ko zna sta ili bilo sta PISIIIIIIIIII PLEASE.BOK  :-))))' oT

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #106 on: 09/March/2012 »
Nije uopce bezobrazan Sinisa. Ja sam pricao sa tim covjekom. Profesionalac. Radi za lovu i cao.

Ljudi kenjaju i pricaju svasta jer covjek zaradjuje i jer svak ocekuje kad ga nazove da mu ovaj "sredi nesh".

Svak ko je kvalificiran da radi na brodu i nazove ga nema problema. Naravno da je covjek susretljiv i ljubazan. Nema razloga ne biti.

Opet sam upozno neke ljude shta kazu on je vaki, onaki i svaki put kad minjaju kompanije idu prek njega. Ocito covjek radi nesht dobro.
Osobno znam dvoje ljudi koi su na trecoj kompanij prek Sinise osli. Naravno svaki puta su odradili ugovor na prosloj kompanij fer i korektno.
Bez otkaza i slicnih gluposti.