Author Topic: Carnival bar server, tetovaže na nogama iznad zglobova sa unutrasnje strane  (Read 2189 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lazar95

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: bar server
Carnival,bar server,na nogama iznad zglobova sa unutrasnje strane,pretpostavljam da se radi u pantalonama u baru,

na intervjuu su mi rekli da nije problem mada nisam siguran  koliko su me slusali sta ih pitam pa bolje da proverim.

Na ruci imam na zglobu ali kada stavim sat ne vidi se skoro uopste,da li je uopste dozvoljen sat?

Offline Danchi-hr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Carnival bar server
« Reply #1 on: 26/March/2017 »
Ne brini za tetovaže, na carnivalu je više ljudi sa tetovažama nego bez...Svi oni u agencijama i na intervjuima govore kako tetovaže nisu dozvoljene i onda na kraju kada dođeš na brod vidiš da neki radnici samo što nemaju tetovaže po licu...
Filipinci i Indonežani su doslovno svi istetovirani, cijele ruke, noge... ma sve( a njih je vecina na brodu), cak za jako malo novaca na brodu možeš napraviti poprilicno lijepu tetovazu, ima Filipinaca i Indonežana koji su donjeli svoju tattoo opremu i u slobodno vrijeme zarađuju radeći tetovaže...
Stvarno budi bez brige zbog toga. Jedino, moj savjet je da ne spominješ nikome da imaš tetovaže prije odlaska na brod, niti u agenciji niti predstavniku kompanije i to je to.. Ako te netko bude pitao da li imaš, odgovor je NEMAM i točka ;)
Što se tiće odjeće, nekad se nose kratke hlače, nekad duge, ovisi o baru u kojem ćeš biti. Na open decku i oko bazena se radi u kratkim hlačama, u nekom baru unutar broda su duge... a za sat se ne sjećam, sorry :)
e da, skoro zaboravio... za svaki slučaj si nabavi neki tattoo sleeve cover za par $ i onda si stvarno bez brige! Ja imam tetovažu na podlaktici i za vrijeme ugovora me nitko nije pitao ili opomenuo za tetovažu, jedino jednom prilikom(to je trajalo dva dana) smo morali pokriti tetovaže dok smo radili na Lido decku jer je na brodu bio neki direktor iz Carnivala u inspekciji pa su se uzje*ali zbog njega, bojali su se da nebi on nešto prigovorio, ali naravno da nije :)

Offline lazar95

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: bar server
Re: Carnival bar server
« Reply #2 on: 26/March/2017 »
Na intervjuu su mi rekli bili da nema problema sto se toga tice,ali reko da proverim i ovde kakva je situacija.Za mesec dana idem pa cemo videti,nadam se da nece biti problema sa tim,hvala na pomoci :uzdravlje:

Offline Flowjob

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
  • Country: Yugoslavia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A