Author Topic: Obavijest administratora u vezi objavljivanja trenutnih natjecaja za posao  (Read 26178 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ovdje će biti objavljeni oglasi interesantnijih ponuda za posao na brodu, odobreni od strane administratora.

Službeni linkovi za online prijave direkto kod kompanija se nalaze ovdje: Online Applications
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Poštovanje!

Izvinjavam se zbog ometanja.
Naiđoh maloprije na ovu objavu, pa ako možete pogledati, ako nekome može poslužiti. Naime, Carnival organizuje "Recruitment Event" u Dubrovniku 25. septembra, pa je možda dobra prilika za sve one kojima je to blizu ili koji su u mogućnosti da sebi obezbijede troškove puta i boravka.
U prilogu ostavljam link i biće mi drago ako, ali uz Vaše odobrenje da li je ovo od koristi, posluži nekome.

S poštovanjem

https://www.jobtrain.co.uk/carnival/displayjob.aspx?jobid=1835

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Sigurno ce nekom koristiti,samo da znaju da je to za Cunard i P&O,a ne za Carnival i prvo se treba prijaviti na sajtu pa ako te odaberu mozes doci u Dubrovnik,mislim da je intervju na brodu,pa eto lepe mogucnosti da se obidje neka od queens :D :plovim:

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Hvala najljepša i za vrijeme izdvojeno za odgovor i posebno za ove informacije!

Srdačan pozdrav i poštovanje.

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Sve informacije vezane za intervjue su mnogima bitne tako da ce nekome ovaj link koristiti sigurno!  :clapping:

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
@Firefly, nadam se i ja i biće mi zaista drago ako nekome posluži da dobije posao koji želi  :-))))'

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Sigurno ce nekom koristiti,samo da znaju da je to za Cunard i P&O,a ne za Carnival i prvo se treba prijaviti na sajtu pa ako te odaberu mozes doci u Dubrovnik,mislim da je intervju na brodu,pa eto lepe mogucnosti da se obidje neka od queens :D :plovim:

Ako dopuštate, još samo jedno pitanje?
Član sam fb grupa "Posao na brodu", "Rad na brodu" i "Posao na brodu - bsa" i, ako to nije protiv nekog pravila, da podijelim i sa članovima tih grupa ovaj link (kada sam već našla), ali uz smjernicu na ovaj forum - upravo zbog Vašeg savjeta i pojašnjenja u vezi sa time o čemu se ovdje radi, jer u najmanju ruku nije u redu i nema smisla ni opravdanja da Vaše savjete prenosim tamo - ne bih to nikada uradila. Koga interesuje, zamoliću da se uloguje u forum/odjeljak, pa da  budu upućeni u Vaš savjet - naravno, samo ako se slažete. U tim grupama ima priličan broj članova koji postavljaju pitanja na koja je u ovom forumu već odavno odgovoreno, pa se i sa te strane nadam da će "povući" mnoge da se registruju i olakšaju sebi puno toga, a možda neko baš kroz ovo nađe željeni posao, bar se nadati..
Unaprijed hvala!

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Cunard i P&O su pod carnival uk,to je taj link za dubrovnik,na kom se trebaju registrovati i ispuniti online prijavu,pa ako te odaberu ides u dubrovnik na finalni...slobodno deli,treba ljudi da znaju sta je sta,to je super opcija za nekoga ko zivi blizu,jer bi izbegao agenciju.

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Hvala najljepša!

Da, upravo to. Sigurno ima neko  kome je to blizu (ili zna nekoga, pa neka proslijedi), neka se ljudi poštede bespotrebnih troškova, pa ako makar nekome posluži da pronađe posao koji želi biće sjajno.

Zahvaljujem se mnogo, još jednom, za savjete i vrijeme izdvojeno za odgovor.

Srdačan pozdrav  :wave:

Offline Las Palmas 12345

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Jel neko bio na intervjuu  u Beogradu 30.9. u Hotelu IN??? ;)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline odisej

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re:
« Reply #11 on: 02/October/2015 »
Ovo je nešto što i mene interesuje,  ko je napravio taj intervju u bg 30.09 i 01.10. 
Navodno Kouzon iz Niša,  a na moje pitanje Kouzoncima iz Banja Luke šta je to oni mi odgovoriše da nemaju pojma sta je to. Kako znam za to? Moj prijatelj sa kojim sam zajedno aplicirao za viking u BL nije dobio poziv za preliminarni kada i ja, već su ga dan poslije mene pozvali,  pitali da odrade intervju 28-og ili 29-og,  a da je finalni u bg 01.10. On im je rekao da nisu mozda nešto pogrešili,  kao ne ne to je to. On nije bio kući kada su ga zvali za intervju preko Skype ( sprema slavu čovek) pa se čuo sa njima i rečeno mu je da će odraditi intervju poslije kad njemu bude odgovaralo a naravno prije glavnog u skoplju

Послато са D2303 уз помоћ Тапатока


Offline Las Palmas 12345

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Preko?
ja sam preko EP Zagreb isao..

Novajlija sam ovde :D

Nego zanima me, nisam dobio povratnu informaciju..navodno smo trebali na mejl dobiti info ...juce, danas..ovih dana.. sta znam oT