Author Topic: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane  (Read 3643 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sanja123

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Evo lepe novosti za nas koji radimo i koji zele da rade za G&P.

G&P je pored obaveznog godisnjeg odmora od ove sezone uveo i dva slobodna dana mesecno.
Tih dva dana mesecno ste skroz free, mozete biti na brodu, a ako je brod u luci mozete ih provesti negde napolju.
Ove  sezone su takodje na svim brodovima uveli free crew  wifi, koji je malo ogranicen. Nije dozvoljeno gledanje Youtuba i slicno vec je preporucen za FB, Viber i sl. aplikacije. Ali, opet bolje ista nego nista  :-))))'

Ja sam ovim lepo iznenadjena jer ipak malo misle i na nas "robove"   :party:

Offline maestro

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane
« Reply #1 on: 11/April/2017 »
Jel si sigurna za ovo?

Sent from my D5103 using Tapatalk


Offline Sanja123

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane
« Reply #2 on: 11/April/2017 »
Jesam. Kolege sa kojima sam radila proslu sezonu su vec na brodu i oni su mi ovo rekli.  :)

Offline maestro

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane
« Reply #3 on: 11/April/2017 »
To zvuci super.Ja josh cekam mesto ukrcaj a datum u ugovor je 05.05.2017...pa jedva cekam da idem :-D

Sent from my D5103 using Tapatalk


Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane
« Reply #4 on: 11/April/2017 »
Da sam znao za ovo digao bih G&P više na listi svojih prioriteta, ali sad je prekasno za ovu sezonu.

Offline Lelica

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane
« Reply #5 on: 11/April/2017 »
Cao ljudi..ja sam vec pisala u jednoj temi ali niko ne odgovara..:/ jel ste u ugovoru dobili 5.5.2017. +/- 14 dana? i nama(muzu i meni) su tako nesto poslali ugovor ali jos uvek nista ne javljaju..

Offline Sanja123

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane
« Reply #6 on: 11/April/2017 »
Cao ljudi..ja sam vec pisala u jednoj temi ali niko ne odgovara..:/ jel ste u ugovoru dobili 5.5.2017. +/- 14 dana? i nama(muzu i meni) su tako nesto poslali ugovor ali jos uvek nista ne javljaju..


Svi novi radnici dobijaju taj datum odlaska odprilike. Zvace vas cim se ukaze prvo slobodno radno mesto. Verovatno i pre navedenog datuma.

Offline Lelica

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane
« Reply #7 on: 11/April/2017 »
Hvala na odgovoru :) Nadam se da ce nas sve zvati kojima su poslali da rade ovu sezonu..:)

Offline maestro

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane
« Reply #8 on: 11/April/2017 »
Sta to znaci,da ima sanse da neko ne bude pozoven?

Sent from my D5103 using Tapatalk


Offline Lelica

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane
« Reply #9 on: 11/April/2017 »
Ne znam,valjda ne..meni je prvi ugovor na recnom brodu,do sad sam bila na prekookeanskom..ovo mi je sve nepoznanica.zato se stalno raspitujem na sve strane..:))) Srecno svima :)

Offline Alex2017

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane
« Reply #10 on: 12/April/2017 »
Tacno je za slobodan dan. Juce mi je drugarica, koja je vec na jednom od brodava G&P, rekla da su to uveli. Kada je neko od kolega na tom slobodnom danu onda ostali podele njegov posao. Za cabin steward kada su im kolege na slobodnom danu onda svako dobije jos po 3 sobe za ciscenje na one svoje.

Posto sam i ja zabrinuta zasto me jos ne zovu (imam ugovor od 05.05.17. -/+14 dana kao cabin stewardes) za ukrucaj, pitala sam je da li da im saljem mail da ih podsetim?  Ona je saljivo rekla da ne moram i da ce sigurno zvati posto je mnogo ljudi vec dalo otkaz! :hmm:

Ja sam je opet pitala sta misli koji je razlog za odlazak ljudi? Uglavnom kaze, ljudi dodju da rade i ne znaju sta ih ceka pa ne izdre... :pad:

 Na moje pitanje da li ona izdrzava i da li misli da cu i ja moci (prvi ugovor i prvi put uopšte odlazak, pri tom nisam razmazena niti mi je stran tezak posao) upravo je rekla da moze da se izdrzi!

Eto Lelice i maestro jos neka informacija za vas...Mozda dobijemo uskoro pozive...Pozdrav :wave:

Offline Sanja123

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: G&P pored godisnjeg uveo i slobodne dane
« Reply #11 on: 12/April/2017 »
Svi koji dobijete ugovore sa ovkvirnim datumom pocetka rada cete poceti da radite, ne brinite.
Prvo uvek odlaze stari radnici tj oni otvaraju brod, pa cim neko od njih odustane ili kad pocnu godisnji odmori onda dolaze novi, kojima je prvi ugovor za firmu. Sezona je pocela, polako isplovljavaju brodovi tako da treba da budete spremni na skorasnji odlazak na brod.
Meni su prosle godine poslali ugovor za sredinu maja, ali sam otisla krajem aprila. Bilo im je hitno.
Sad sam vec "stari" radnik tako da ove sezone otvaram brod. Jos dve nedelje i pa pa  :wave: