Author Topic: NCL Gem nakon 2 mjeseca  (Read 1419 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Anto90

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
NCL Gem nakon 2 mjeseca
« on: 14/April/2017 »
 ovako, pisat cu uopćeno o Gem-u sto ne znaci da je tako na svim ncl brodovima, u suštini ja ne znam ni za bolje ni gore jer mi je prvi ugovor ali od starijih sam skontao da je jedan od težih brodova u ncl floti i mnogi ga izbjegavaju

Previše pravila, evo sta smijemo lakše je tako, smijemo samo da dišemo i da pusimo i pijemo u isto vrijeme u crew baru :D cak smo mogli basketa igrati na open decku pa nam i to zabraniše, ali to je sve do ovog staff kapetana ovdje.
Menadžment nije los, ok su, nije neki pritisak to govorim za bar dep.
Hrana je na izgled dobra i prvi mjesec ti se sve svidja, pa posle svatis koje je to smeće, ima par dobrih stvari i to ode cim se otvori mess, dezerti su im jedino dobri i sto ima dosta voca i espresso kave :D
5 dana sea day, mada uskoro mjenjamo lokaciju pa ce nam biti 7 dana kruz i biće lakše, non stop inspekcije u ova 2 mjeseca sam doživio usph, coast guard, fb menadžera iz majamija i platinum inspection iz majamija. I preživio sam random alcohol and drug test :D
Prosjek se radi po 10 sati ako je usph onda 11 do 12, a usph nam je 4 puta u kruzu, gosti su većinom američki seljaci, 80% ih dolara u džepu nema a samo se žale, mada su mi mrzi europljani.
Ali nije lose, da se raditi ekipa je dobra ima naših dosta :)

Offline Ninap991

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: NCL Gem nakon 2 mjeseca
« Reply #1 on: 21/May/2017 »
Koliko si dugo čekao na datum ukrcaja?