Author Topic: Finalni intervju za Princess Cruises, plumber, 2017  (Read 3952 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Danijel89

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Job Title: Plumber
Pozdrav drugari, pre par meseci sam se prijavio za poziciju plumbera, u zadnjih 20 dana sve se tako brzo odigralo, prvo skype intervju, pa neka cimanja oko slanja dokumentacije pa 27.04(prekosutra) finalni intervju u hotelu TULIP INN - Novi Beograd, ako ide neko neka se javi :) pozdrav

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Finalni intervju za Princess Cruises
« Reply #1 on: 26/April/2017 »
Sretno  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Nikola1991

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Finalni intervju za Princess Cruises
« Reply #2 on: 26/April/2017 »
Samo opusteno, samopouzdanje  i prolazis. Ja sam 12og imao skype intervju iz agencije za poziciju Pantry assistant i javili mi isti dan da sam prosao i sad cekam LOE pa da vadim vizu i lekarski 😊.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока


Offline Danijel89

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Job Title: Plumber
Re: Finalni intervju za Princess Cruises
« Reply #3 on: 26/April/2017 »
Hvala hvala  :run:
Zasto neke pozicije idu prvo na obuku pa tek onda finalni intervju? meni odmah posle skype intervjua finalni intervju :)
Odeo spremno, kravata naostrena..bice ovo jedna neprespavana noc   oT

Offline Danijel89

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Job Title: Plumber
Re: Finalni intervju za Princess Cruises
« Reply #4 on: 27/April/2017 »
Evo samo da javim kako je proslo, finalni je laganica a gospodin iz italije koji ispituje (sramota, zaboravio sam ime) je legenda i opusten skroz..
Konkretno za moju poziciju PLUMBER,  intervju je tekao lagano, 10 min max, nije bilo pitanja prirode 'gde vidis sebe za 5 god, zasto bas princess?, zasto zelis da radis na brodu' itd itd, sva pitanja su bila vezana za posao...sta prvo uradis kad vidis da curi fludi iz cevi, sa kojim cevima si radio (ja sam naveo plasticne, bakarne i celicne), kako se sanira curenje na plasticnim cevima a kako na metalnim, koja je razlika izmedju vakumskih i gravitacionih sistema itd itd ( ovo sam znao jer sam negde na ovom forumu procitao to pitanje, hvala mu ko god da je postavio to), takodje me je pitao koja je mana vakumskih sistema, e sad ja sam znao prednosti ali ne i mane, covek mi lepo objasnio sve do detalja :) na kraju je samo rekao 'very good', rukovali smo se, ja sam mu se zahvalio i to je to..eto, malo sam detaljnije napisao u slucaju da neko aplicira za slicnu poziciju :)
sad ostaje da cekam agenciju da mi javi da li sam prosao ili ne..ja se iskreno nadam ali bolje da sacekam
hvala svima i pozdrav

Offline Nikola1991

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Finalni intervju za Princess Cruises
« Reply #5 on: 27/April/2017 »
Super. Cim je bilo very good znaci nece biti tu problema. I meni je bio italijan mnogo dobar lik, Antonio Coppola mu je ime, cak nisam znao kako se pravi neka salata i on mi objasnjavao, jako prijatan covek. Inace on je glavni ispitivac u princessu (bar su tako rekli ovi iz agencije).

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока


Offline Danijel89

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Job Title: Plumber
Re: Finalni intervju za Princess Cruises
« Reply #6 on: 28/April/2017 »
stigao mail

'Postovani/a,

Ovim putem Vas obavestavamo da ste prosli intervju za rad u prestiznoj cruise kompaniji Princess Cruises.


CESTITAMO!''    :D

Offline Nikola1991

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
stigao mail

'Postovani/a,

Ovim putem Vas obavestavamo da ste prosli intervju za rad u prestiznoj cruise kompaniji Princess Cruises.


CESTITAMO!''    :D
Cestitam!   I meni stigao LOE danas.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока


Offline Danijel89

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Job Title: Plumber
Hvala Dzoni :)))

Receno mi je da ce sto pre zapoceti zakazivanje intervjua u americkoj ambasadi i medicinskog pregleda,
kao i da pripremim novacana sredstva za vizu (160$ + oko 4000 dinara) i medicinski pregled (oko 170eur).
Pored toga, kao najkasnije do kraja sledece nedelje ce mi poslati kontakte gde mogu da uradim basic sertificates kao deo technical departmenta, i to je valjda oko 500-600E :O
Kojim redosledom sve ovo ide? jel se stcw radi prvi ili poslednji?

Offline Nikola1991

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Za to ne znam, ja sam u kuhinji pa nemam stcw. Kad ti stigne LOE (garantno pismo), onda zakazujes za vizu, jer bez njega ni ne mozes je dobijes 😊

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока


Offline Danijel89

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Job Title: Plumber
Re: Finalni intervju za Princess Cruises, plumber, 2017
« Reply #10 on: 21/September/2017 »
evo jedan  mali update
finalni  je bio davnog 27. aprila 2017 godine..skoro sam zaboravio na brod kad ono juce me zove Djordje iz Safe Cruise, stiglo garantno pismo :) da odem do njih po GP i da iskesiram neke administrativne troskove 4000 dindze, takodje su mi rekli  da sto pre odradim medikal i polako da spremim dokumentaciju za US ambasadu/vizu, poslali mi preko maila uputstvo za zakazivanje termina u US ambasadi, meni iskreno sve to deluje malo komplikovano pa cu zamoliti Djordja/Ivana ako oni mogu da mi zakazu termin (negde sam procitao da moze i tako )
Lekarski se radi u Revidi , 18 000 din..ujedno kad bude isao po GP moracu da odradim marlins test (25eur) i da popunim neke chek liste
i naravno posle svega toga, STCW u Zagrebu
Planiram da zakazem u revidi 26/09 i ujedno posle sistematskog da svratim do SC i zavrsim sta treba, ako nekome treba prevoz iz istog razloga mozemo da idemo zajedno o istom trosku
Sto se tice samog posla, receno mi je da ce vrlo verovatno prvih par ugovora biti Dry Dock i da su kraci

Offline Nikola1991

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Finalni intervju za Princess Cruises, plumber, 2017
« Reply #11 on: 23/September/2017 »
evo jedan  mali update
finalni  je bio davnog 27. aprila 2017 godine..skoro sam zaboravio na brod kad ono juce me zove Djordje iz Safe Cruise, stiglo garantno pismo :) da odem do njih po GP i da iskesiram neke administrativne troskove 4000 dindze, takodje su mi rekli  da sto pre odradim medikal i polako da spremim dokumentaciju za US ambasadu/vizu, poslali mi preko maila uputstvo za zakazivanje termina u US ambasadi, meni iskreno sve to deluje malo komplikovano pa cu zamoliti Djordja/Ivana ako oni mogu da mi zakazu termin (negde sam procitao da moze i tako )
Lekarski se radi u Revidi , 18 000 din..ujedno kad bude isao po GP moracu da odradim marlins test (25eur) i da popunim neke chek liste
i naravno posle svega toga, STCW u Zagrebu
Planiram da zakazem u revidi 26/09 i ujedno posle sistematskog da svratim do SC i zavrsim sta treba, ako nekome treba prevoz iz istog razloga mozemo da idemo zajedno o istom trosku
Sto se tice samog posla, receno mi je da ce vrlo verovatno prvih par ugovora biti Dry Dock i da su kraci
Ja jos malo i zavrsavam ugovor isto u aprilu intervju . Ali ipak plumber je dobar posao gledajuci ovde po brodu, easy life brate, bice tebi dobro .

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока


Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re: Finalni intervju za Princess Cruises, plumber, 2017
« Reply #12 on: 23/September/2017 »
Ja jos malo i zavrsavam ugovor isto u aprilu intervju . Ali ipak plumber je dobar posao gledajuci ovde po brodu, easy life brate, bice tebi dobro .

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
Easy life ko tebi

Offline Danijel89

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Job Title: Plumber
Re: Finalni intervju za Princess Cruises, plumber, 2017
« Reply #13 on: 23/September/2017 »
Hehe, nema sanse da ne bude dobro, u svakom slucaju bice bolje nego ovde (crna metalugrija za ~33 000 din)....
Cuo sam inace da se za skoro sve pozicije u 'odrzavanju' ceka dugo ali se na kraju isplati :))

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Finalni intervju za Princess Cruises, plumber, 2017
« Reply #14 on: 23/September/2017 »

Cuo sam inace da se za skoro sve pozicije u 'odrzavanju' ceka dugo ali se na kraju isplati :))


Slozio bih se...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced