Author Topic: Pozdrav svima (Prosla prva sedmica ugovora)  (Read 2148 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rizo13

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Obzirom da sam otišao na brod zahvaljujuci ovom forumu zelim da vas buduce moreplovce izvijestim kako je.

Pa da pocnem:
Ukrcao sam se 1. Maj u Genoi kao Bell boy, inace sam aplicirao za bar boya, a ponudili mi to, nisam imao pojma sta je dok nisam dosao.
Uglavnom pripadam guest sefvice departmentu, main job mi je printanje svega i svacega ili dezuranje na recepciji, na recepciji se radi walk the line sto znaci da ides od kraja reda gostiju koji cekaju na recepciji i vidis da li im mozes ti pomoci da ne cekaju, zatim nosis poruke i novine u kabine. Kada je brod u portu stojimo na gangwayu i pomazemo invalidnim osobama sa weelchairs i tako, uglavnon radim max 9 sati dnevno i vecinu vremena osim embarkation daya gledam na recepciji odakle je vedro i za*****avam se s recepcionarkama :D, pokusavam usavrsavati njemacki slusajuci razgovore gosta i recepcionera i tako, vec sam naucio kako doci do crew bar, print shop, recepcije, crew messa, a da se ne izgubim. Trenutno cugam pivo u baru jer sam radio do 8, pa imam vremena napretek. Pa eto rekoh da vam se javim. Ukoliko imate kakvih pitanja i ja vam mogu pomoci smao izvolite.

Pozdrav i mirno more :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozdrav svima (Prosla prva sedmica ugovora)
« Reply #1 on: 06/May/2017 »
 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vecitisanjar

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Pozdrav svima (Prosla prva sedmica ugovora)
« Reply #2 on: 07/May/2017 »
:Clapping:

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

An arrow can only be shot by pulling it backward. So when life is dragging you back with difficulties, it means that it’s going to launch you into something great. So just focus, and keep aiming!