Author Topic: Ponovno prijavljivanje, da li ponovo trebam prolaziti interview i apliciranja?  (Read 1100 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rukometas

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Pozdrav svima, opet ja nakon nekog duzeg perioda, cca godinu dana.  :yahoo:  :D

Prosle godine u veljaci/februaru sam dobio posao na RCCL kao asst. waiter preko EP.
Posao sam odbio radi privatnih razloga i problema , dakle rekao sam agenciji da mi skroz povuku apliciranje iako sam prosao interview i cekao LOE.

Mene zanima da li ponovo trebam prolaziti interview i apliciranja , slanje istog CV-a , te da li mogu to direktno RCCL-u ili moram opet preko neke od agencija? :hmm:

Vrlo je moguce da cu otici kroz iducih 5-10mjeseci(dok zavrsim posao i stvari koje imam za rijesiti), pa sefe ako znas slucajno nesto o ovakvom slucaju ili itko drugi, bio bih jako zahvalan na odgovoru.  :)

Hvala i mirno more.  :wave:

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Kompanije imaju predugačke liste kandidata koji bi hteli da rade na njihovim brodovima, neki čekaju i po više od godinu dana. I ako neko odustane, oni vrlo lako nađu zamenu. Ako si rekao EP da skroz povuku tvoju aplikaciju, mislim da moraš sve iz početka opet sa njima. Bolje prvo reši to što imaš pa pojuri za brod, da ti se ne desi opet ista situacija da dobiješ posao a ne možeš ići zbog nerešenih stvari. To što si prošao intervju ne verujem da važi doživotno...posle nekog vremena, nažalost, moraš sve ispočetka.