Author Topic: Da li je istina da viking ukida svicarski ugovor za konobare u restoranu?  (Read 3160 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Holdfast 13

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Trenutno sam na river advicu ali slijedecu sezonu bi na viking i cuo sam glasinu da polako ukidaju svicarski ugovor za konobare u restoranu ?
 Nadam se da nije istina hvala na informacijama

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
A sto dobivas sa svicarskim ugovorom vise od onoga sto imas sad?
plovim

Offline Holdfast 13

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Bolju placu i bolji godisnji barem sam tako cuo sad imam ciparski ugovor placa je cak ok ali godisnji je skoro ne postojeci prvi put sam na brodu i cuo sam da je na vikingu najbolje da se radi puno sto mi nije problem ali da se dobije vise godisnjeg ?

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Bolja placa ti ne ovisi od svicarskog ili ciparskog ili bilo kojeg ugovora. To ti ovisi od kompanije.
Sto se tice godisnjeg, tu si u pravu, vise si kuci sa svicarskim ugovorom. Ali ne dobivas tip kad si kuci.

Koliko me pamcenje sluzi, ti sa svojim ugovorom imas jedan dan tjedno plus 24 dana u toku ugovora, tako ako radis 9 mjeseci to ti je oko 60 dana godisnjeg, koji ako ne iskoristis biti ce ti placeno na kraju godine. 
plovim

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Bolja placa ti ne ovisi od svicarskog ili ciparskog ili bilo kojeg ugovora. To ti ovisi od kompanije.
Apsolutno, ja bih volio imat Albanski za 10 kila mjesecno, i ne bih imao problem sam placati zdravstveno i mirovinsko  :giggle: