Author Topic: Sezona 2017  (Read 5313 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alex2017

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #15 on: 02/June/2017 »
Naravno da sam potpisao ugovor i poslao ga natrag,samo sta neizvesnost koja se stvara cekanje dovodi do opadanje moral ljudi koji zele raditi.Ali sta je tu je,ne moze se nista uraditi ali da se bude strpljiv

Sent from my D5103 using Tapatalk
[/quote]

Maestro, svi smo potpisali ugovore, ali oni nista ne važe jer tamo u jednom od članova ugovora piše da "ugovor počinje tek kada se ukrcaš/prijaviš na brod!"
Takođe, ja sam, kao i većina nas koji nemamo EU pasoš,  potpisala prvi ugovor koji je bio samo radi bržeg izdavanja vize od strane ambasade. Taj koji smo mi predavali ambasadi ima pečat kompanije, dok ovaj drugi "pravi"   :airquotes: ugovor sa "pravim ocekivanim datumom ukrcaja" sam isto potpisala i poslala poštom u Lucern, aliiiii, na tom  ugovoru NE POSTOJI pečat već samo potpis nekoga iz kompanije. 
Tako da su se oni doooobro ogradili od svih nas....  +U+
Opet naravno postoji nada da će nas zvati...ali mi se sve više čini da će na tome i ostati!
Drugi put aplicirati na vise kompanija...pa gde prvo upali.

Pozdrav!  :wave:


Offline karolinafaras

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #16 on: 12/June/2017 »
Ljuzdii.. samo da javim.. danas sam šokirana ! Ujutru u 10 sati me je zvala Gerdalina i poželela dobro jutro.. Javila da  ima dobre vest za mene i pitala da li mogu da se ukrcam sutra u Budimpešti!!!!!??!?!?!? Ili kao u avgustu.. Ja sam prihvatila naravno sutra odmah tako da sam odmah organizovala prevoz, sutra do 14h moram da budem na brodu, u pitanju je Scenic Ruby! Jurila sam da kupim sve što mi je potrebno za put i uniformu za Scenic... Ljudi, želim Vam svima mnoogo sreće.. bitno je da su krenuli da zovu.. Budite dosadi i verujem da će  i Vas pozvati .. i nadam se da će doći još neko na Ruby! Pozdrav svimaaaaaaa!!! (A inače Budimpešta-Beč) :D  jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :uzdravlje: :uzdravlje:

Offline Lelica

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #17 on: 12/June/2017 »
Super,bravo bravo :)) Javljaj kako je na brodu i da li ima izgleda da nekog od nas zovu :)) Srecnooo :)))

Offline Aleksandar90

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #18 on: 13/June/2017 »
Ima li nekih novosti sa restoran?
Sve kao cekam neko iznenadjenje, al sve vise gubim nadu da ce zvati...

Offline Alex2017

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #19 on: 13/June/2017 »
I ja sam šokirana!   :pad:
Sretno Karolinafaras!  :wave:
Javljaj nam!
Ja odo na more u petak...ako budu zvali...bice j....o.

Offline maestro

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #20 on: 14/June/2017 »
Jas sam vec na brodu...vishe o tome na kraju sezonu,zvali su me

Sent from my D5103 using Tapatalk