Author Topic: Dr Ristic -pregled za Carnival- Light tecnician  (Read 1590 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aleksandar011

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Juce sam odradio medicinski pregled u dr Ristic za kompaniju i poziciju iz naslova teme.
Pregeld sam zakazao u petak za ponedeljak. Laboratoija se radi rano ujutru a ostatak pregleda u zavisnosti od termina, meni je zakazano od 16:30. Moram reci da su maksimalno korektni, ljubazni i da se sve zavrsava za 2 do 3 sata. Ujutru sam otisao da odradim laboratoriju u 7:30, i tu moram da napomenem da iako imam ozbiljnu fobiju od igle ovaj put nisam padao u frku i nesvest kako obicno biva. Urin mozete doneti i od kuce, sve u svemu laboratorija je gotova za 20 minuta sa sve cekanjem. Rezultati se dobijaju kasnije, kad dodjete na ostatak pregleda.
Popodne sam odradio ORL, rentgen, stomatologa, ocno, EKG i medicinu rada. Pod medicinu rada spada razgovor sa doktorom o opstem zdravlju, istoriji bolesti kako kandidata tako i u porodici. Upisuju se tetovaze, oziljci... Sledi merenje pritiska, visine, kilaze, tumacenje laboratorijskih nalaza. Primio sam MMR vakcinu, ostale za ovu poziciju nisu potrebne ili sam ih imao. Sve u svemu za Carnival, pozicija Light technician sve nabrojano suma sumarum kosta 23900 dinara, plaća se na kraju pregleda i tad dobijate kompletnu dokumentaciju.
Nadam se da ce ovo nekome biti od pomoci. Pozdrav.