Author Topic: NCL interviju Mart 2017 - Cekanje na ukrcaj?  (Read 4688 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Pozdrav svim kolegama, pitanje za nas koji cekamo na ukrcaj za NCL, znam da su bili intervjui i u BiH i Makedoniji kao i kod nas u Srbiji tu oko tog datuma, pa sam zato samo stavio mesec, ja sam prosao 17. Marta u BG-u, pozicija Restaurant Steward.
Iz agencije su naveli da mora da se uradi medical ove nedelje, tako da to moze a i ne mora nista da znaci, nemam pojma, videcemo  -()-


Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: NCL interviju Mart 2017 - Cekanje na ukrcaj?
« Reply #1 on: 23/May/2017 »
Pozdrav, koja agencija zaposljava za NCL kod nas? Ja sam imao intervju preko skajpa pre nekih mesec dana, jos cekam odgovor, al kontao sam da i agenciji kod nas posaljem CV. Ponekad je veca sansa nego direkt..
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline vecitisanjar

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: NCL interviju Mart 2017 - Cekanje na ukrcaj?
« Reply #2 on: 24/May/2017 »
Pozdrav, koja agencija zaposljava za NCL kod nas? Ja sam imao intervju preko skajpa pre nekih mesec dana, jos cekam odgovor, al kontao sam da i agenciji kod nas posaljem CV. Ponekad je veca sansa nego direkt..
Kouzon je posrednicka agencija za NCL.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

An arrow can only be shot by pulling it backward. So when life is dragging you back with difficulties, it means that it’s going to launch you into something great. So just focus, and keep aiming!

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: NCL interviju Mart 2017 - Cekanje na ukrcaj?
« Reply #3 on: 25/May/2017 »
Pozdrav, koja agencija zaposljava za NCL kod nas? Ja sam imao intervju preko skajpa pre nekih mesec dana, jos cekam odgovor, al kontao sam da i agenciji kod nas posaljem CV. Ponekad je veca sansa nego direkt..

Ja licno sam preko Kouzona prosao, ali Employment Power takodje salje za NCL, posalji na obe strane, pa ko pre odgovori teraj.

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: NCL interviju Mart 2017 - Cekanje na ukrcaj?
« Reply #4 on: 25/May/2017 »
Ja licno sam preko Kouzona prosao, ali Employment Power takodje salje za NCL, posalji na obe strane, pa ko pre odgovori teraj.

Good to know. Dobio sam odgovor da trenutno nemaju "immediate opening" tako da superintendenti ne zure da intervjuisu kandidate, al da sam na list...
Aj da vidimo kako ce to ici... :)
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced