Author Topic: ASSISTANT NURSE  (Read 1598 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zana

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: NA
  • Recruitment Agency: NA
  • Job Title: NA
ASSISTANT NURSE
« on: 16/July/2020 »
Da li neko zna nesto vise o ovoj poziciji? Koje kompanije je uopste imaju?

Moliiim za odgovor

Treba da imam prvi intervju za to, ne znam sta da ocekujem od pitanja.

Hvala unapred

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: ASSISTANT NURSE
« Reply #1 on: 17/July/2020 »
Ne znam puno o toj poziciji, ali od pitanja svakako možeš da očekuješ "recite mi nešto o sebi", "zasto ste se prijavili za rad na brodu" i "opustite mi neku stresnu situaciju sa svog prethodnog radnog mesta i kako ste reagovali?". Možda te pitaju i "sta radiš kada imaš kolege koje su teške za saradnju?".
Ipak, ova pitanja možeš da očekuješ kada budeš imala intervju sa kompanijom. Iz agencije će možda proveriti tvoj engleski i koliko si dobar kandidat. Oni bi voleli da ti budeš dobar kandidat i da prodjes intervju sa kompanijom. Tokom razgovora se smeskaj i pokušaj da ostaviš utisak pozitivne osobe.

Offline Zana

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: NA
  • Recruitment Agency: NA
  • Job Title: NA
Re: ASSISTANT NURSE
« Reply #2 on: 17/July/2020 »
UPDATE : Imala sam razgovor, Odmah pocinje na engleskom, prvo pitanje da kazem nesto o svom iskustvu, dalje - koliko pacijenata je bilo na odeljenjima na kojima sam radila, kako je izgledao moj tipican dan odnosno sta sam sve radila, i onda da opisem neki slucaj iz ER kad je bio hitan pacijent pa sta sam ja radila. Dalje nisam stigla  :facepalm:
Nisam se spremala na ovakva ozbiljija pitanja, mislila sam da to ide kasnije.
U svakom slucaju, dogovorila sam se sa njima, da malo usavrsim medicinski engleski pa da im se javim za neko vreme.

Eto, mozda nekom pomogne, pošto vidim da skoro uopste nema objava za medical department.  :)