Author Topic: Hakuna Matata, agencija za pomoc pri iseljenju u Canadu  (Read 26728 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dabor

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
ja čim sam video naslov namirisao sam prevaru. pa zar treba biti toliko glup i nasesti na posredničku agenciju bilo ko može sam da podnese dokumenta za skilled worker,da se raspita i da vidi detalje svega direktno preko sajta ambasade i firmi u kanadi... mislim ljudi,pa preko interneta se mnogo toga može obaviti bez toga da tražite neku agenciju koja će vas samo slikati,popuniti par formulara i odrati vas za grdne pare.
SuperVanja svaka cast ja sam nasao par agencija u alberti za skilld workers i ne naplacuju proviziju od radnika verotno imaju neki dil sa poslodavcima jer ako raskines ugovor samovoljno pre perioda od 3 godine obavezujes se da im isplatis 15.000,00 CAD ako ispostujes ugovor do kraj ne placas nista nebih da ih nabrajam da ne bi ispalo da ih reklamiram ali listu agencija za posredovanje skilled workers mozes naci na sajtu provincije alberta ne moraju se placati nase agencije... posto su one u Kanadi besplatne... :money: