Author Topic: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?  (Read 13919 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline kimi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: NCL
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: AW
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #45 on: 21/September/2017 »
Au neverovatno 😠

Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 151
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #46 on: 21/September/2017 »
Za NCL Srbima nije zabranjeno,samo Makedoncima.

Offline Tonchie

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #47 on: 21/September/2017 »
Danas i sutra NCL radi intervju u Skopje.
If you can dream it, you can do it.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #48 on: 21/September/2017 »
Danas i sutra NCL radi intervju u Skopje.

Ko prođe nahebo je ...  :pop1:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #49 on: 21/September/2017 »
Imam info da je restaurant steward pozicija problem, jer je neko napravio s**** na brodu od nasih koju su se ukrcali, ne znam tacno o cemu se radi, najverovatnije tuca ili tako nesto, tako da ne bi trebalo da se brinete vi ostali, a i takodje vi koji vec radite, videli smo vec ovakve primere i na Royalu i Carnivalu, nista novo, samo sto smo ga mi sad naje*ali zbog tog jednog majmuna i najverovatnije da mozemo da se pozdravimo sa poslom.

Iz agencije su rekli da ce videti da rese ovaj "MISUNDERSTANDING", posto je mnogo kandidata vec predalo svu dokumentaciju i da se danas sutra i prekosutra odrzavaju intervjui upravo sa NCL-om u Skoplju, pa ce nam javiti dalje sta se desava.
Samo hajde da budemo realni, koliko je moguce da ce oni da urade tu nesto, kao sto je Sef vec napisao, ljude sa Royala su odbili a vec su imali avionske karte u rukama, tako da ono...
Jedino sto mi daje neku nadu da ce nesto da se promeni, je da ovo nije ocigledno generalna zabrana za Srbe, nego samo restaurant steward pozicija, ali opet sa druge strane, mi smo dobili vec bye bye mail od gospodina Pereza, tako da  :neceici:

Offline kamera1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #50 on: 21/September/2017 »
Bit cu realan ali mozda je i bolje ako dobijate odbijence na tu istoimenu poziciju Restaurant Stewarda , pozicija je nezahvalna i radis usrani posao cistis tanjure i za*****ancije po crew messu ili poolu ili pentriju svaki dan narednih 255 dana , promocija je cudo tu i sve to za nekih 800 - 900 $$ ... Savjet jedan za sve buduce moreplovce ako pricate jezik nemojte da se bacate na takve pozicije uzmete malo literature i idete za bar waitera ili nesto slicno ili pak reception ...  u najgorem slucaju assistant waiter nije losa opcija...

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #51 on: 21/September/2017 »
Da ali nista drugo tad nije moglo kad smo mi isli u martu, bilo je samo za restarant steward i za bar, bilo je dosta momaka koji su se prebacivali sa Princessa, Carnivala koji su vec bili buffeti i junior waiteri, pa su dosli na intervju za restaurant steward  :facepalm:

Offline kamera1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #52 on: 21/September/2017 »
Da ali nista drugo tad nije moglo kad smo mi isli u martu, bilo je samo za restarant steward i za bar, bilo je dosta momaka koji su se prebacivali sa Princessa, Carnivala koji su vec bili buffeti i junior waiteri, pa su dosli na intervju za restaurant steward  :facepalm:

Ovako bit cu realan ponovo jer svi ste isli preko agencije Kouzon i reci cu vam da njih samo interesuje novac...u bar povlacenje ide jako mnogo sporo ali barem za NCL uvijek ima mjesta za Bar Waitere jer ljudi mnogo dobijaju otkaze ili daju otkaze ... sad agenciji je mnogo lakse i brze poslati recimo 30 restaurant stewarda nego 5 - 10 bar waitera sto znaci mnogo vise novca za njih .. iskljucivo zbog toga sto u restoranu mnogo daju otkaze ili se ne vracaju ponovo na brod dok za bar trebaju ljude ali je mnogo mal department za razliku od restorana... i heads up kad i ako dobijete datum da idete na brod agencija Kouzon ce vam uzeti 300km za avionsku kartu koju ste trebali dobiti za 0 km

Offline riznaziveli12

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: bih
  • Company: NCL
  • Recruitment Agency: kouzon
  • Job Title: Restaurant steward
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #53 on: 21/September/2017 »
Dajte malo neke podrske nema veze sto idemo kao restaurant stewardi, zasto samo mracne stvari? Pa nam se zgadi odlazak,  ja sam pored svih ovih negativnih stavki o ovom poslu, cak planirao i da odustanem, ni da ne pokusam. Nismo mi svi u mogucnosti da idemo na vece pozicije sto zbog loseg engleskog sto zbog neiskustva. Akobogda ujutru krecem i idem na tu poziciju i na taj ugovor od 9 mjeseci. Dacu sve od sebe da to izguram. Veliki pozdrav

Offline kamera1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #54 on: 21/September/2017 »
Dajte malo neke podrske nema veze sto idemo kao restaurant stewardi, zasto samo mracne stvari? Pa nam se zgadi odlazak,  ja sam pored svih ovih negativnih stavki o ovom poslu, cak planirao i da odustanem, ni da ne pokusam. Nismo mi svi u mogucnosti da idemo na vece pozicije sto zbog loseg engleskog sto zbog neiskustva. Akobogda ujutru krecem i idem na tu poziciju i na taj ugovor od 9 mjeseci. Dacu sve od sebe da to izguram. Veliki pozdrav

Sretan put i mirno more  :pilot:

Offline riznaziveli12

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: bih
  • Company: NCL
  • Recruitment Agency: kouzon
  • Job Title: Restaurant steward
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #55 on: 21/September/2017 »
Hvala puno..:)

Offline Next

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: NCL
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: N/A
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #56 on: 22/September/2017 »


Evo i kouzon se neformalno oglasio.

@riznaziveli12 Sretno!

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #57 on: 22/September/2017 »
Dajte malo neke podrske nema veze sto idemo kao restaurant stewardi, zasto samo mracne stvari? Pa nam se zgadi odlazak,  ja sam pored svih ovih negativnih stavki o ovom poslu, cak planirao i da odustanem, ni da ne pokusam. Nismo mi svi u mogucnosti da idemo na vece pozicije sto zbog loseg engleskog sto zbog neiskustva. Akobogda ujutru krecem i idem na tu poziciju i na taj ugovor od 9 mjeseci. Dacu sve od sebe da to izguram. Veliki pozdrav

Mislim da ta pozicija nije stresna i da posao nije naročito težak ako ga uporediš sa nekim drugim poslovima. Ne kažem da je lako ali mislim da nećeš biti izložen nekom velikom stresu. Negativne strane znaš i sam a pre svega znaš kolika ti je plata. Idi i završi ugovor, stekni neko iskustvo i unapredi jezik pa ćeš dalje videti šta ti je činiti kada se vratiš kući.

Srećno.

Offline Vlatko95

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: ncl
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: Barista
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #58 on: 22/September/2017 »
j***te odsekao sam se dok sam citao ovo... Znaci mi Baristi smo sigurni za sada? Zao mi je svih koje su otpalili, probajte za druge pozicije ljudi  ::yes::

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: ima li neko ko ceka ukrcaj za NCL?
« Reply #59 on: 22/September/2017 »
Zabrana SAMO za poziciju restaurant steward (ne samo za Srbiju), zbog loseg rada prethodnih kandidata  :rofl:
Eee zivote dragi  :ban: oT