Author Topic: Ima li nekoga u baru? Royal  (Read 2505 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Ima li nekoga u baru? Royal
« on: 20/June/2017 »
Da li radi neko ili je radio u baru na Royalu, mislim konkretno na bar servera, da opise kako izgleda dan, smene itd, sta moze da se ocekuje na pocetku, gde se radi na pocetku itd itd?

Offline NewHope

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Ima li nekoga u baru? Royal
« Reply #1 on: 20/June/2017 »
Pezo$, ne znam puno o Royalu, ali imao sam kolegu na Ncl koji je radio kao bartender, dosao je sa royala jer je tamo dobio otkaz, svakog dana je kukao kako bi se vratio na royal....uvek je govorio kako su najbolja kompanija za bar... ono sto ja znam od drugih a isto iz njegove price je da su najbolji sa platama i dalje.. koliko se scsecam serveri izlaze od 2000 do 3500 a bartenderi od 2500 do 4000....to je sta ja znam. jesi li imao interview? i preko koga? planiram opet da idem na brod kako uopste doci do royala? nase agencije ne salju bas slabo.. ja sam iz Srbije cuo sam da je srbija i dalje banovana  :ban: :D pozz!!!

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Ima li nekoga u baru? Royal
« Reply #2 on: 20/June/2017 »
a sto je dobio otkaz?
imam hr pasos, tako sam dospeo u pricu sa royalom....a imao sam neki skyp intervju, vrlo kratak...i generalno ne znam nista konkretno, samo vidim tamo na onom royalovom sajtu da sam nakon sto sam potpisao onaj njihov offer dobio employee ID...i to je to, sad cekam da vidim sta ce biti, ako bude uopste bilo sta :D
sto se tice plate, sve preko 1500 smatram vise nego pristojnim novcem....ako je ovako kako kazes onda odlicno....al nemam iskustva na brodu kao server pa me zanima kako to sve funkcionise

Offline NewHope

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Ima li nekoga u baru? Royal
« Reply #3 on: 20/June/2017 »
hmm otkaz je dobio jer je krsio kompanijin policy, tacnije uhvacen je sa goscom negde na brodu sta znam... :tuctuc:
raditi kao server na brodu nije toliko tesko, generalno dosta toga se nauci kroz posao, probaj sto vise internacionalnih koktela da naucis i sto vise piva(americkih), bela vina, crvena vina najosnovnije. cisto kad gost poruci da znas da prepoznas sta je u pitanju. a ostalo ces nauciti tamo, najbolje naucis kada degustiras :D

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Ima li nekoga u baru? Royal
« Reply #4 on: 20/June/2017 »
e druze, poslao sam ti pm.

a sto se tice razloga otkaza....mozda i najgluplji nacin za dobiti otkaz....na oba ugovora sam maksimalno izbegavao bilo kakvo flertovanje sa goscama, pogotovo prvi ugovor po meksiku, uvek bilo gomila devojaka i mladih pijanih zena koje se najotvorenije nabacuju...desila mi se situacija na gangveju dve pijane matorke usle, tu obezbedjenje, ja i jedan crnac i jos par ljudi tu bleji sa nama, one odvaljene i pocnu mene i crnca da vuku u sobe, govore nam broj kabine, ajde dolazite nemojte da ste picke, cekamo vas i jos masnije neke stvari, boli ih uvo za ostale prisutne tu....ovaj meni kao aj idemo...reko za*****i, em tu ovi iz obezbedjenja sve videli i culi, em nikad nisi siguran sta tacno hoce...nije mi cak ni do pisljivog otkaza nego treba da se desi jos da te namami u sobu i optuzi za silovanje da bi izvukla pare od kompanije...msm lako ce da se dokaze da je nisi silovao, al nema sanse ni Dunav vise da te opere....tako da gosce i kad se nabacuju dobiju po koji osmeh i aj bezi na drugu stranu, ima i vise nego dovoljno raspolozenih crew memberki za druzenje, pogotovo ove iz spa haha

Offline gospodinMO

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: IT
Re: Ima li nekoga u baru? Royal
« Reply #5 on: 27/January/2018 »
Koliko je placena pozicija Sommelier? :embarrased: