Author Topic: Umag online  (Read 2903 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline umag1988

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Umag online
« on: 28/January/2010 »
Puno pozdrava iz Umaga. Zovem se Hrvoje i vec poduze vrijeme gledam ovaj forum kao gost i sada sam se odlucio registrirati.  oT oT
Zanima me neka pozicija u Houskeeping departmentu i svaka Vasa pomoc je dobrodosla u vezi odabira pozicije. ::yes::

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Umag online
« Reply #1 on: 28/January/2010 »
Vrlo rijetko se ljudi odlučuju za HKP, posao uključuje čišćenje soba, usisivač za prašinu, namještanje kreveta, brisanje prašine ...
... agencija EP iz Zagreba će te rado uputiti, vidim da većina HKP kandidata ide na brod preko njih ...  +U+

Ako ciljaš niže od Floor Supervisor, bit ćeš možda jedini bjelac među 100-ak filipinaca
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline umag1988

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Umag online
« Reply #2 on: 28/January/2010 »
Hvala na brzom odgovoru. Pokusao bih kao Floor supervisor ili Pool i deck supervisor. Odlicno govorim engleski, talijanski i ponesto njemackog, ali nemam previse iskustva.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Umag online
« Reply #3 on: 28/January/2010 »
Hvala na brzom odgovoru. Pokusao bih kao Floor supervisor ili Pool i deck supervisor. Odlicno govorim engleski, talijanski i ponesto njemackog, ali nemam previse iskustva.

Nikad mi nije bilo jasno, ljudi govore 2 ili 3 jezika i opet imaju interesa u housekeeping...ne mogu shvatiti -()-
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline umag1988

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Umag online
« Reply #4 on: 28/January/2010 »
Nikad mi nije bilo jasno, ljudi govore 2 ili 3 jezika i opet imaju interesa u housekeeping...ne mogu shvatiti -()-

Recepcija mi se zamjerila ako pucas na nju :nono: :nono: :nono: