Author Topic: Dodeljen mi je novi brod, a ja bih ja želeo da se vratim na stari  (Read 1267 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Pozdrav svima.

Uspešno sam završio jedan ugovor na kompaniji Norwegian Cruise Line. Dodeljen mi je novi brod ali bih ja želeo da se vratim na stari.
Da li neko može da mi da savet šta mogu da poduzmem po tom pitanju?

Unapred hvala.

Offline NewHope

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Povratak na brod na kojem sam završio ugovor
« Reply #1 on: 02/August/2017 »
Iskreno to ces tesko na Nclu moci. Pogotovo ako si vec kuci na odmoru. Ljudi jure to jos dok su na brodu. Eventualno, da Adminu broda posaljes zahtev ali tesko...jbg

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: Povratak na brod na kojem sam završio ugovor
« Reply #2 on: 02/August/2017 »
Probao sam dok sam bio na brodu ali nisam uspeo. Sef mi je rekao da je nova politika kompanije da nema više mogućnosti da se zatraži skraćenje ili produženje ugovora ili povratak na isti brod. Rekao mi je da je on podneo zahtev Majamiju i da je upravo ovakav odgovr dobio od njih.

Offline NewHope

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Povratak na brod na kojem sam završio ugovor
« Reply #3 on: 02/August/2017 »
Pre dve godine sam poslao zahtev adminu broda s molbom da pokusa da promeni brod, odma sam dobio odgovor da ce pokusati, par dana nakon toga mi je odgovorio da je moj zahtev odbijen. Nakon zavrsenog poslednjeg ugovora(9meseci :facepalm:) dobio sam odmor od 4nedelje i dva dana, posaljem zahtev da mi isti produze bar na nedelju ili dve i u zahtevu napisem da sam spreman da sebi platim kartu, medjutim niko mi i ne odgovori na mail. Ok ja iskuliram malo, kazem sebi "sacekaj smiri se odgovorice oni" medjutim niko nista... Ponovim ja to opet... Datum ukrcaja se vec blizio...Vrhunac je bio kada mi sa iste adrese stigne upit, Gospodine NewHope jel se ukrcavate na brod, vas termn za ukrcaj je za 2 dana. Dan pred ukrcaj zvoni telefon pita mangup, gde si ti?? ne odgovaras na mail :D Gospodinu sam se samo zahvalio na saradnji i pozeleo jos puno uspeha u daljem radu u najboljoj kompaniji na svetu :D
Iskreno ti zelim da uspes u svojoj nameri, ali meni to sad zvuci kao ne moguca misija, sta reci pa NCL vise i nema HR na svojim brodovima...tesko tu vise bilo kakvi zahtevi prolaze

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: Povratak na brod na kojem sam završio ugovor
« Reply #4 on: 02/August/2017 »
Misliš da bih mogao da se obratim administratoru broda na kojem sam završio ugovor? OK. Sada ću mu/joj poslati e-mail.