Author Topic: IT college na Carnivalu za 2017. godinu  (Read 2086 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
IT college na Carnivalu za 2017. godinu
« on: 10/August/2017 »
Kao i ranijih godina, kad saznam za koledž tu informaciju delim sa forumom, kako bi oni koji su zainteresovani znali da je za tu godinu kvota popunjena što se tiče Carnival-a i da svoju energiju na neko vreme usmere ka drugim kompanijama.

Dakle, ove godine će IT koledž biti od 7. do 27. septembra i to ni manje ni više nego na mom brodu: Carnival Liberty (home port: Port Canaveral, Florida).

Jedan od studenata će nakon obuke ostati da svoj prvi ugovor radi kao moj asistent. Ako je neko ko ovo čita srećni polaznik koledža, neka mi se javi da unapred pripremim teren za "mafija biznis". :giggle:

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: IT college na Carnivalu za 2017. godinu
« Reply #1 on: 18/August/2017 »
Pozdrav tebra sa Viking Sky, Viking Ocean Cruises. Zainteresovan sam za IT posao na brodu, kakve su sanse da se "ubacim" na taj IT College kod tebe? Zavrsavam ovdje ugovor za 20 dana, tacnije 19 hahaha, pa bih da se prebacim na drugu firmu posto ovdje radim posao za tri covjeka a placen za pola jednog. Ovdje je moja pozicija usko povezana sa IT, posto broadcasting danas ne ide bez IT znanja, tako da sam siguran da bih se brzo uklopio i snasao tu. Ne bih stigao na taj koledz 7.sept ali za neki drugi termin sam zivo zainteresovan. Ovdje sam otvorio ovaj brod novogradnja, poslednja brodska tehnologija, sva oprema je umrezena u jedam sistem tako da sam siguran da bih se snasao. Izvini ako si postovao ranije u vezi ovoga ali stvarno nemam vremena da prelistavam forum. Pripremam pismeni handover za filipinca brate koji pojma nema o poslu al je dobio posao preko magsaysay veza. Sire se ko virus banda..
Aj pa javi kakve su sanse. Inace radim na poziciji broadcast managera vec nekolilo godina. Celebrity, Oceania, Viking..
LP
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: IT college na Carnivalu za 2017. godinu
« Reply #2 on: 18/August/2017 »
Po nekom nepisanom pravilu se koledži organizuju jednom godišnje u jesenjem periodu. Tako da otprilike u narednih godinu dana ništa od Carnival-a. -()-

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: IT college na Carnivalu za 2017. godinu
« Reply #3 on: 18/August/2017 »
Ok, hvala na brzom odgovoru. Svako dobro
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.