Author Topic: Kad sam došao kuci imao sam cudan osecaj,"prijatelji" me gledali drugacije...  (Read 2874 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline white russian

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Posle prvog ugovora više ništa nije isto,i vi se promenite ,u dobrom smislu,ali  kad  izadjete sa društvom posle broda to bude nekako drugačije..
Sa pravim prijateljima se to nije desilo,ali što se šireg društva tiče gledaju te onako čudno..Krene priča a ti ispričas ukratko gde si bio,šta si video..Ne možes sve,to treba doživeti i teško je to sve ispričati..I onda oni krenu sa svojim dešavanjima a ti si izostao i nemaš šta dodati..
Jedino ohrabrenje sam dobio od pravog prijatelja koji je rekao da radim šta hoću,ne gledam druge,i da me poštuje zbog toga..Jel se još nekom to desilo taj čudan osećaj posle broda sa prijateljima,rodbinom itd.? pa išao sam raditi a ne na letovanje.. :embarrased:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Prosjecan covjek ce te dozivjeti kao da si astronaut koji se vratio iz svemira, jednostavno, tvoja iskustva sa broda nisu usporediva sa nicim sto prosjecan covjek dozivljava kod kuce.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
ja cak ni ne prepricavam vise... gledam da to izbegnem, imam osecaj da sta god kazem zvuci kao samo hvalisanje a opet s druge strane niko ne moze da zamisli koliko se radi i kako se zivi tako da-sve te price ostavim za pricanje s drugim ljudima koji rade na brodu a s zemljanim prijateljima samo uobicajene teme koliko god moze
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline Nostalion

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Svi misle da si ludovao i zaradio brdo para. A kad im kažeš da je hrana ista i jako loša, da vas bude 2-4 u kabini i da radiš svaki dan 10 sati jednostavno ignorišu to kao da nisi rekao :D

Sent from my Sony Xperia E2303


Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Uglavnom svima koji rade na brodovima facebook / instagram izgleda kao da samo luduju, putuju i odmaraju se, a pare u izobilju padaju s neba. :deda:

Offline Lu

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ja sam na jednom ženskom okupljanju usput spomenula da sam bila na brodu. Odjednom je zavladala mrtva tišina. Samo su šutili i buljili u mene.
I onda je jedna pametnica zaključila da brod nije za žene. :hekla:
Od tada rijetko spominjem brod.

Offline misko ajkula

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Kad dodjem kuci ta dva tri mjeseca, krijem se od ljudi kao da sam pare duzan, a ne obratno  oT , samo sa prijateljima, i to se izmaknem nedje. Mala sredina je cudo.