Author Topic: Skype Interview za Carnival Guest Service Associate  (Read 2198 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CristiBoy

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: BIH
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Guest Service
Pozdrav drustvo..
Imam skype interview za Carnival GSA za dva dana pa ako je neko u skorije vrijeme imao isto da podijeli iskustva sta pitaju,i kako to ide bio bih veoma zahvalan.
I ja cu nakon intervjua podijelit svoje iskustvo da eto malo olaksam i drugima. Unaprijed vam hvala..


Offline CristiBoy

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: BIH
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Guest Service
Pozdrav drustvo..

Iako mi niko nije nista odg. ja cu ipak da napisem svoje iskustvo koje ce nadam se pomoci jos nekom kao ja da dobije zeljeni posao sto lakse.
Eo ovako da iskren budem nemam dana staza na recepciji ili u hotelijerstvu.Perfektno pricam engleski i spanski i sta ja znam komunikativna i vedra osoba sam tako kazu :D
Javio sam se Sinisi iz Ep s upitom ima li uskoro kakvih intervjua za poziciju guest service jer sam procitao ovdje da je to dobra pozicija za pocetak.On mi je pomogao sastaviti cv i rekao je da ce probat mi srediti interview s carnivalom jer je vec u toku.Nakon toga mi je poslao aplication form da popunim i link za talent plus assesment koji sam polozio.Isto nakon par dana me je nazvao na mob da mi provjeri eng i spanski,rekao mi je da je veoma zadovoljan i da bi me trebali kontaktirati uskoro.
Interview sam imao u nedelju 13. s Gđom. Elizabeth Michaels.interview je trajao oko 10-tak minuta,na moje cudjenje veoma pozitivna i opustena zena,uopste nisam imao osjecaj kao da sam na interviu nego onako lezerno caskanje.Veoma malo stvari me pitala u vezi posla iako sam ja ovdje nasao neka pitanja sta bi mogla da me pita ili slicno.Pitanja: Gdje se trenutno nalazis (al bukvalno) ? Sta volis da radis u slobodno vrijeme ? Onda je pohvalila moj izgled i rekla da mi je engleski savrsen.. Gdje radis,u kojem hotelu ? Zasto zelis ici na brod i zasto Carnival ? Ostatak interviewa smo pricali da li je bolji fudbal ili ragbi posto je ona iz Kanade i to je to. Nakon dva dana su mi javili da sam dobio posao i poslali info sta sve treba od papira da sredim prije nego krenem.Sta ja znam sve se nekako brzo odigralo nezz imal i mjesec od dana kako sam kontaktirao Sinisu do Cestitam dobili ste posao,posto ovdje sam citao da se inace dosta dugo ceka.Hvala svima na ovom forumu dosta ste mi pomogli i samo postavljajte i ja cu da bi danas-sutra olaksali jedni drugima i tako etoo. I jos jednu stvar ako je neko u skorije vrijeme isto prosao za GSA javite se i ako neko moze nek napise malo svjezije inf o ovom collegu za GSA  kako sta ide i kako je tamo bio bih veoma zahvalan :D Unaprijed tnx..

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline CristiBoy

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: BIH
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Guest Service
Pozdrav raja,evo mene o5 blago meni opet ja u dzepu mi kuliraju tri heda zelena (salim se) :D
Cisto da podijelim s vama eto dobio sam i datum ukrcaja 21.septembar Carnival Sensation letim 20. za Miami.
Za ne povjerovati koliko se brzo sve izdesavalo i do *aja mi je drago.Idem na taj college sad pa eto kad i to vidim pisat cu i o tome.
Sve u svemu hvala vam jos jednom svima na forumu i do sl. vidjenja.Ako ko ima da leti isti datum ili brod feel free to contact me or call me maybe :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
sretno drug  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline CristiBoy

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: BIH
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Guest Service
Hvala Shefe :uzdravlje: