Author Topic: Budapest, Ma?arska, trodnevni trening i interview, kraj Februara 2010  (Read 12504 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia


SafeCruise, Beograd organizira u Budapest-u 3-dnevni trening i interview za tražene pozicije:

  • Kuhari, Poslastičari, Pekari (2nd cook - Zarada: $1826, 3rd & 3rd Pastry cook - Zarada: $1550, Assistant Pastry,
    Ass.baker - Zarada: $920, Assistant cook trainee - Zarada: $700, Assistant cook - Zarada: $920)
  • Mesari (butcher) - Zarada: $920/$1550
  • Buffet stewards - Zarada: $900-$1350
  • Assistant buffet stewards - Zarada: $720-$1100
  • Fotografi - Zarada $1200
  • ACAT (poolboy) - Zarada: $820-$1000

Svi zainteresirani neka računaju na 3 noći u Budapest-u (jeftini hostel sa doručkom je 15 eura/dan) i prijevoz vlakom Bg-Budapest (oko 30 eura povratna karta). Prijevod dokumenata kod SafeCruise-a je 50e, što uključuje 5 dokumenata - (2 preporuke, diploma, uverenje o neosudjivanosti, CV)

Svoju zainteresiranost za put u Budapest možete izraziti popunjavanjam prijave koja se nalazi u dnu ovoga posta.
Popunjenu prijavu u vidu word fajla, koju ćete nazvati VaseImePrezime.doc, pošaljite na (mail adresa uklonjena jer je konkurs završen)

* Potrebne godine starosti: 21-28

Sretno  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Luidji87

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Hvala sefe, bice nam potrbna  :moli: ja sam bio u cetvrtak u agenciji da predam dokumenta, i prijavio sam se za bar... Sad krecem punom parom da se spremam za intervju. Sad me samo buni to sto si napisao koje se pozicije traze, a tu nema nista iz bara, da li to ima veze??? Drzi te nam palceve!

Offline Luidji87

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Hvala sefe, bice nam potrbna  :moli: ja sam bio u cetvrtak u agenciji da predam dokumenta, i prijavio sam se za bar... Sad krecem punom parom da se spremam za intervju. Sad me samo buni to sto si napisao koje se pozicije traze, a tu nema nista iz bara, da li to ima veze??? Drzite nam palceve!
Moze odgovor?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Registration Agreement
« Reply #3 on: 31/January/2010 »
.
.
.
.
4. Ne pišite na temi više poruka za redom, jer se time diskusija samo bespotrebno razvodnjava.
Sve što je izostavljeno u jednom postu, može se lako dodati u taj isti post naknadno, koristeći funkciju "modify" koja postoji u okviru svake poruke.

Korisnik foruma @Luidji87 je baniran/a na 5 dana zbog ignoriranja registracijskog ugovora tj. nepridržavanja točke 4

Svima koji se žele registrirati na forum, neka prvo razmisle jesu li sposobni pridržavati se pravila sudjelovanja u forumu ili nisu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline konta

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
@Luidji87 Pa ako su ti rekli u agenciji da ima intervju za bar department, nema razloga da ne bude tako

Offline Luidji87

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
  :tuctuc:   Veliko izvini, samo sam nestrpljiv, zelim taj brod vec nekih 2-3 godine.

Izvinjavam se jos jednom.
Konta hvala na podrsci.
Sad ostaje samo cekanje...  :plovim:

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Jel bio ovaj intervju ili tek treba da se održi?
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Jel bio ovaj intervju ili tek treba da se održi?

Behemot, a da odeš u kupatilo i ispljuskaš se malo, ... šta piše u naslovu teme?  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Piše krajem februara i početkom marta (na sajtu agencije).
Ja sam postavio pitanje 3. marta.

Evo, sada je već sredina marta a niko se ne javlja na forumu iz te grupe koja je bila na intervjuu...
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Piše krajem februara i početkom marta (na sajtu agencije).
Ja sam postavio pitanje 3. marta.

Evo, sada je već sredina marta a niko se ne javlja na forumu iz te grupe koja je bila na intervjuu...

Bilo ih je jako malo sa foruma, nitko nije želio putovati ...
Uglavnom, taj je interview završen, ima sada novi kao što piše u obavijesti na forumu, u Beogradu, pa tko hoće ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)