Author Topic: Odje.... od agencije u startu  (Read 12447 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Odje.... od agencije u startu
« Reply #30 on: 23/September/2012 »
rješavaš se ti konkurencije, I see what you're doing  +U+


vjeruj da bih radio sa zeljkicom nego s nekim samoprozvanim vlasnicima svemira i razmazenih derišta. barem bih imao skim normalno popricati i kavicu popit ^^

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Re: Odje.... od agencije u startu
« Reply #31 on: 23/September/2012 »
vjeruj da bih radio sa zeljkicom nego s nekim samoprozvanim vlasnicima svemira i razmazenih derišta. barem bih imao skim normalno popricati i kavicu popit ^^

Ja sam mislio da ti piješ kafu? hehe
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Odje.... od agencije u startu
« Reply #32 on: 23/September/2012 »
Ja sam mislio da ti piješ kafu? hehe

Joso za ovakva prepucavanja imate chat! :sljac:

Offline zeljkica.nc

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Odje.... od agencije u startu
« Reply #33 on: 23/September/2012 »
ahahah bravo mirem XD

a gle, i ja mislim da se posao na brodu poprilično razlikuje od bilo čega na kopnu.. i što se tiće samih radnih zadataka jednog pursera, koliko čitam, to nema veze sa klasičnim recepcionerom.. ali odnos s ljudima je bitan. ispravite me ako griješim :) a što se odnosa s ljudima tiče, tu imam iskustva, a ugostiteljstvo mi je struka, i to struka koju volim.. tako da.. oke, dečkići, napravit ću plastičnu operaciju na svom CV-u i onda ga postam tu pa ćete me savjetovati jeli kirurg još potreban...

Offline qwerty

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: Odje.... od agencije u startu
« Reply #34 on: 23/September/2012 »
 no;;; postavljati "operisani" CV javno, kao sto rekoh svi citaju sve pa bi moglo doci do jos jednog odje...

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Odje.... od agencije u startu
« Reply #35 on: 23/September/2012 »
ahahah bravo mirem XD

a gle, i ja mislim da se posao na brodu poprilično razlikuje od bilo čega na kopnu.. i što se tiće samih radnih zadataka jednog pursera, koliko čitam, to nema veze sa klasičnim recepcionerom.. ali odnos s ljudima je bitan. ispravite me ako griješim :) a što se odnosa s ljudima tiče, tu imam iskustva, a ugostiteljstvo mi je struka, i to struka koju volim.. tako da.. oke, dečkići, napravit ću plastičnu operaciju na svom CV-u i onda ga postam tu pa ćete me savjetovati jeli kirurg još potreban...

nemoj ovdje željkice, pošalji ga nekome tko je voljan pogledati :P
Once a sailor, always a sailor.

Offline zeljkica.nc

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Odje.... od agencije u startu
« Reply #36 on: 23/September/2012 »
no;;; postavljati "operisani" CV javno, kao sto rekoh svi citaju sve pa bi moglo doci do jos jednog odje...
da ali mojih podataka nema nigdje, a svatko piše koliko je lagao u cv-u i kako su mu u tome pomogle agencije.. ne sekiram se zbog toga...

nemoj ovdje željkice, pošalji ga nekome tko je voljan pogledati :P

ma u biti, to sam mislila..

Offline dixi

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Odje.... od agencije u startu
« Reply #37 on: 25/August/2017 »
Pozdrav za sve. Ja odavno nisam posjetila forum , ne znam da li i kako da otvorim novu temu ili mogu da se nadovezem na ovo? Naime zavrsila sam 4 ugovora sa Cunardom davno i dala sam otkaz , jer prije cu u penziju nego dobiti promociju na toj kompaniji. Sada zelim da apliciram na druge kompanije i zanima me da li je iko ikada lazirao appraisals sa broda tj. fotosopiraio u cilju apliciranja za vecu poziciju i ako da, da li je uspijelo? Da li to iko provjerava?

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Odje.... od agencije u startu
« Reply #38 on: 15/September/2017 »
Pozdrav za sve. Ja odavno nisam posjetila forum , ne znam da li i kako da otvorim novu temu ili mogu da se nadovezem na ovo? Naime zavrsila sam 4 ugovora sa Cunardom davno i dala sam otkaz , jer prije cu u penziju nego dobiti promociju na toj kompaniji. Sada zelim da apliciram na druge kompanije i zanima me da li je iko ikada lazirao appraisals sa broda tj. fotosopiraio u cilju apliciranja za vecu poziciju i ako da, da li je uspijelo? Da li to iko provjerava?

Niko to nece proveravati ali ce svakako te pitati da kazes nesto o toj poziciji na kojoj si "radila". Dakle sama prodajes pricu. Njima slovo na papiru ne znaci mnogo niti ce da se cimaju da proveravaju. Ako znas da slazes u razgovoru sa njima onda nemas cega da se brines. U svetu fotosopa postavlja se pitanje kako zaista izgleda original.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline dixi

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Odje.... od agencije u startu
« Reply #39 on: 17/September/2017 »
Hvala na odgovoru mali remorker.  :wave: Ja se svakako mogu prodati pricom , iskustvom i znanjem samo mi je bilo vazno da ne izgubim kredibilitet ukoliko bi zaista provjeravali vjerodostojnost papira :)