Author Topic: RCCL letter of employment ili sta vec?  (Read 5130 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aletador

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
RCCL letter of employment ili sta vec?
« on: 29/September/2017 »
Pozdrav drugari...prosle nedelje sam imao intervju za poziciju assistant waiter za RCCl, pre dva dana su me zvali iz agencije i rekli da sam prosao i da odem do agencije. U agenciji su mi dali neki document na jednom listu na kome je pisalo nesto u fazonu kao stavljeni ste u talent pool za poziciju WA (ovaj iz agencije kaze to je assist. waiter ali u dokumentu stoji samo WA  (0.o)) sa garantovanom platom od 1300$ on a 49 week basis. Dalje kaze da preporucuju da jos ne dajem otkaz na trenutnom poslu i jos neke gluposti. U sustini zanima me jel WA sigurno pozicija asst. waiter i sta znaci ovo garantovana plata od 1300$ na 49 nedelje? Hvala unapred  :wave:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: RCCL letter of employment ili sta vec?
« Reply #1 on: 30/September/2017 »
Pogledaj post pod nazivom Royal Caribbean International ~ Letter of Employment
Slike nije bilo jer sam mijenjao domenu, ali sada je opet tu.
Dok ne dobiješ tako nešto, nemoj ni sanjati o LOE.
Ti si na čekanju i to je to. Mogu te zvati nekada, ali i ne moraju nikada.
WA zvuči kao waiter assistant, što je sasvim legitimna skraćenica, a plata od 1300 isto zvuči legitimno, jer tvoja glavna zarada dolazi iz bakšiša, a ta navedena može biti i 50 dolara, to ti ne znači skoro ništa. Ako ne budeš htio raditi, ta "garantirana" plata će ostati samo san, jer će te potjerati nakon par dana.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: RCCL letter of employment ili sta vec?
« Reply #2 on: 30/September/2017 »
Koja je agencija u pitanju ako nije tajna, kakva je uopste situacija sa Srbima i Royalom?

Offline Aletador

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: RCCL letter of employment ili sta vec?
« Reply #3 on: 30/September/2017 »
Boss sto mi rusis snove sa ovom negativom  no;;;  ne bi aplicirao za brod da ne planiram raditi  :D

@StK agencija je Hiren International i u Dubaiju je, ja sam aplicrao odavde posto radim skoro dve godine u Dubaiju.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: RCCL letter of employment ili sta vec?
« Reply #4 on: 30/September/2017 »
Pa nije negativa, samo kažem kako jeste ...  :bathtime:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline cookie007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
Re: RCCL letter of employment ili sta vec?
« Reply #5 on: 17/October/2017 »
Pozdrav drugari...prosle nedelje sam imao intervju za poziciju assistant waiter za RCCl, pre dva dana su me zvali iz agencije i rekli da sam prosao i da odem do agencije. U agenciji su mi dali neki document na jednom listu na kome je pisalo nesto u fazonu kao stavljeni ste u talent pool za poziciju WA (ovaj iz agencije kaze to je assist. waiter ali u dokumentu stoji samo WA  (0.o)) sa garantovanom platom od 1300$ on a 49 week basis. Dalje kaze da preporucuju da jos ne dajem otkaz na trenutnom poslu i jos neke gluposti. U sustini zanima me jel WA sigurno pozicija asst. waiter i sta znaci ovo garantovana plata od 1300$ na 49 nedelje? Hvala unapred  :wave:

ne znam jesi li nasao odgovor, ali WA je oznaka na Royalu za asistenta i ovo ti je bio samo predugovor da se ti slazes s tom minimalnom placom i trajanjem ugovora. ako si potpisao i poslao da se slazes sad ti idu traziti mjesto na brodu, kad ga nadu dobijes datum ukrcaja
:)