Author Topic: Guest Services Host  (Read 2250 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline moana31

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Disney Cruise Line
  • Recruitment Agency: Employment Power
  • Job Title: Guest Services Host
Guest Services Host
« on: 01/October/2017 »
Pozdrav,

dali ima netko da je aplicirao za poziciju Guest Services Host za DCL?
Ja sam imala intervju i dobila posao, sad samo moram rjesit vizu i cekat datum ukrcaja.
Zanima me ako je netko radio na toj poziciji kako mu se svidjelo?

 Inace radila sam za Disney u Orlandu, FL I to mi je bilo predobro i stvarno volim i cijenim tu kompaniju. ali mislim da ce ovo biti druga prica, jer tu je samo rad, rad I rad, I nema se bas vremena za neku uzivanciju. Placa takodjer nije bas nesto (1884 $/mjesecno za 10h/dnevno), s obzirom da ostali departmenti zaradjuju puno bolju lovu.
 Dosad sam na brodovima radila kao sobarica, ali guest services posao sam radila samo na kopnu. Jos se premisljam dali da idem na brod, ili da odem u Njemacku, gdje mi nude 2148 Eura za normalno radno vrijeme od 5 dana u tjednu, smjestaj 250 E, I kantinu od 3 E po obroku.
Zato me zanimaju iskustva posade, po mogucnosti nekoga koji je bas radio na poziciji Guest Services Host?

Hvala unaprijed!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Guest Services Host
« Reply #1 on: 01/October/2017 »
Ako se odlučiš za brod, tempo i stres će ti za 2 godine na valovima uzeti 5 godina života.
Većina to mora podnijeti. I brzo se navuku na takav život, kao na heroin. Dapače, kad dođu na odmor, odmah žele nazad na brod. Posljedice za zdravlje se zanemaruju.
Ti imaš izbor.
Moj je savjet da se držiš kopna. Sačuvaj razum i zdravlje.

 :bathtime:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline moana31

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Disney Cruise Line
  • Recruitment Agency: Employment Power
  • Job Title: Guest Services Host
Re: Guest Services Host
« Reply #2 on: 01/October/2017 »
Hvala CEO na odgovoru! Da, znam za tempo na brodu, I sama sam odgulila 4 godine po brodovima, I zadnju godinu sam provela na kopnu u Orlandu, I svidio mi se zivot na kopnu. ali znam kompaniju samo sa kopnene strane, I radit za Disney je vrh (iako placa bas I nije nesto, ali nije sve ni u novcima). Mislim da ce prevagnut Njemacka, jer imam vec 31 godinu. Ali htjela sam cut od nekoga tko je radio za DCL I po mogucnosti na poziciji Guest Services Host.