Author Topic: Porto montenegro, da li je neko imao iskustva sa ovo kompanijom?  (Read 4619 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline duledule

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Pozdrav,
ZAnima me da li je neko imao iskustva sa ovo kompanijom? U pitanju je naravno Crna Gora.
Ponuda je 500-600 e plus service charge. Razmisljam se pa zato...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
A sta oni to nude?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline duledule

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Pa oni su hotel i trenutno zaposljavaju barsko i restoransko osoblje. Sajt je kul sve naj i tako to. Ponuda je tih 500-600 e plus service charge(ovo je jedino sto mi iole drzi paznju).
Cuo sam da za neka tamo mesta se ljudi bas laktaju upravo zbot service charge, a realno ako u Srbiji mozes da izbacis 1000e zasto i tamo to ne bi bio slucaj. Mada sad zbog korone nzm ni kako ce to biti. Nikad nisam radio u Crnoj Gori pa sa tim stvarno nemam iskustva.
Sefe nude dakle, smestaj i klopu i tu platu koja realno i nije neka ali zbog service charge... :hmm:

Offline damance

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: /
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: /
ja sam radio dve godine u cg u Budvi i Tivtu a ne znam sta ovo podrazumeva sa service chargeom

Offline duledule

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Pa da od svakog racuna imas deo, msm da je tipa 15 %

Offline Jere

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Bar Utility
Meni deluje skroz kul prica, od devojke/zene koja me je intervjuisala do uslova, nekako mi je najpribliznije brodskoj organizaciji... Odraditi sezonu pa ako se malo normalizuje nazad na brod...

Offline Morski_pas

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Pozdrav iz trenutno kisovitog Tivta. Ja sam radio za Porto Montenegro direktno u njihovom sektoru za marinu. Porto Montenegro nema svoj hotel, predpostavljam da misliš na hotel Regent, oni su vlasnici. Ono što znam je da je to ozbiljna firma, lanac luksuznih hotela u kojem obitavaju milioneri, milijarderi i bilijarderi. Tu je sve moguće što se tiče tipa. Jedne godine je neki arap ostavio bakšiš 36 000 eura da se podijeli na zaposlene u hotelu. Što se tiče sezone to je nemoguće predvidjeti još uvijek ali zasigurno je da neće biti kao prije ovog užasnog virusa. Ono što sigurno možeš da očekuješ od te firme je platu na vrijeme i da te niko neće zavrnut i slične fore domaćih poslodavaca. Ja sam kao zaposlen za Porto i baš njihov sektor imao manju platu kao sezonski radnik, ali bila je uplaćena svakog 1-3 u mijesecu i sve što ide uz nju (doprinosi itd).