Author Topic: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)  (Read 248315 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #165 on: 28/September/2009 »
hmmm, neznan, ti znash najbolje, ja znan sebe kao i svi ostali, ja cu poci na brod bez obzira na sve...
kolko cesh izgubit ili dobit ti znash najbolje,

komplicirano je to, shta cura kaze na to? oceli te cekat ili?

imali ko da je rijesio lijecnicki od ovih sto su u opatiji bili u 9 misec i da je odobren od carnival?

Dominik

  • Guest
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #166 on: 28/September/2009 »
hmmm, neznan, ti znash najbolje, ja znan sebe kao i svi ostali, ja cu poci na brod bez obzira na sve...
kolko cesh izgubit ili dobit ti znash najbolje,

komplicirano je to, shta cura kaze na to? oceli te cekat ili?

imali ko da je rijesio lijecnicki od ovih sto su u opatiji bili u 9 misec i da je odobren od carnival?


kaze da je uz mene rekla je da ce cekat, pa valjda hoce,,,,,,znam da idem i ja bez obzira na sve,,,,,,ja sam bio u opatiji u 9mj, rijesio sam lijcnicki odobren mi je od CCl-a i cekam ugovor sada

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #167 on: 28/September/2009 »
hmmm

brz si, ja san isa sto brze sve risit a ti si pri mene rijesio

ja san danas dobi mail da je poslan moj lijecnicki i da ce mi javit kad odobre

radish li ista sad dominik?

Dominik

  • Guest
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #168 on: 28/September/2009 »
hmmm

brz si, ja san isa sto brze sve risit a ti si pri mene rijesio

ja san danas dobi mail da je poslan moj lijecnicki i da ce mi javit kad odobre

radish li ista sad dominik?

hahahah ipak sam nio nrzi hahah, ja sam odmah nakon tj dana tj kada je poslala prvi mail isao obavit lijecnicki i odmah je poslala, samo se nadam da necu cekati bas predugo,,,evo u cetvrtak pocinjem radit u jednom baru gdje sam i prije radio, pa dok me ne pozovui na brod tu sam, ipak mi treba love a imam u planu i neki laptop uzet i manji fotic jer imam SLR veliki :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #169 on: 28/September/2009 »
hmmm, nice, lol,

ma ja san dobi mail bio u subotu, u ponedjeljak nazvo doktora u split, reko da dojen u petak i poslo san u sridu proslu papire..danas rekla da je dobila, proslijedila, ma i meni se neceka dugo, ja bi voli tamo u 11 misecu ka bi moga poci, to bi mi sjelo strasno:), ma nebudi lud, shta ceh kupova drugi fotic, samo pare davat djabe, shta fali slr-u, je malo velik al kake veze, meni govore sad ovi sto na brod radu, da ne nosin laptop svoj i da mob si kupin drugi tamo lako,

malo san promislio, mobitel iman nokia n95 black, laptop 12,1 inca, poslovnjak mali, strasan je, nije za igrice bez daljnjeg, al igrice ja i ne igran i neman kad, znan se nekad zaletit u igraonu lokalnu sa frends pa zabacit stogod...meni ovo vise nego sluzi, da sad ovo ostavin doma a kupujen drugo glupo mi je da nemoze gluplje bit, pa svi vise manje ide zaradi neke pare tamo i sa na gluposti bacat pare...

svak ima svoje opet kazen, neko pati od neceg...ja san prije se lozio na gluposti al reko san vise nema sanse...sve ti to na isto doje

nish ja cu redovito pratit forum pa ako ko bude isa nek se javi, ko zna mozda zajedno budemo isli, zamisli to:D, isa je sa mnom jedan frend iz korcule, znan da je long shot pretpostavit da cemo zajedno ali ka bi upali skupa, to bi strasno bilo,

imash li ti koga dominik da ide na brod da te uputio malo...meni ovi moji nish dobro nisu rekli...xD, sve nesh seru, lol, kazu da je tesko, meni osobno nikad nish nije bilo u zivotu tesko pa mislin da ni to nece bit, kazu da to nemosh opisat da morash iskusit, a zivjeli pa vidjeli...


ako nemash laptop nemoj kupovat kod nas, strpi se dok dojesh u ameriku, tamo je sve to puno jeftinije

Dominik

  • Guest
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #170 on: 28/September/2009 »
a laptop cu vjerovatno morat kupit jer ga nemam, a mob necu ni nosit, sto ce mi tamo.

ma bilo bi super da ja nekako osjecam da bi mogao negdje u novembru ici, to bi mi turbo odgovaralo.
a imam nekoliko ljudi koji rade na brodu ali opcenito mislim da je svakome drugacije, nekome moze biti super a nekome nikako, tako da ces sve najbolje vidjeti kada dojdes tamo i probas, tj probamo. a sve informacije u vgezi posla su razlicite od svakog covjeka, jer svatko ima svoja stajalista i svoja iskustva , tako da,

Ah bilo bi ok otici sa nekime nasim, ipak bi malo lakse sve bilo, malko me trta, tog odlaska u nepoznato u novi svijet da tako kazem.

ma vjerujem da ce nem sve super biti.............
pozz :plovim:

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #171 on: 01/October/2009 »
Oj cisto da se javin, frend mi jedan isa preko EP u zg, bio sad intervju za poso u dubrovniku 15.09., proso on to...danas ga zvao neko iz EP da mu je ukrcaj u san diego 25.10.

Za 15 dana mu javili, svaka im cast, bash ga potrefilo, strasno. Sve u svemu nije tolko ni crno sa EP kak neki pricaju, inace dobi je poziciju asst waiter u restoranu.

Company je royal caribiean cruises.

Offline igorNS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Emerald Waterways
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Ex Hotel Manager, now Cruise Director
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #172 on: 04/October/2009 »
pozdrav svima.. ako mi neko moze reci, zanima me koliko jedan bar steward na Carnivalu moze zaraditi mesecno? znam da sve to zavisi od coveka do coveka, koliko se on trudi, i sve ostalo, ali me zanima neki prosek  :D
Sto se mora...nije tesko!!!

Dominik

  • Guest
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #173 on: 05/October/2009 »
Oj cisto da se javin, frend mi jedan isa preko EP u zg, bio sad intervju za poso u dubrovniku 15.09., proso on to...danas ga zvao neko iz EP da mu je ukrcaj u san diego 25.10.

Za 15 dana mu javili, svaka im cast, bash ga potrefilo, strasno. Sve u svemu nije tolko ni crno sa EP kak neki pricaju, inace dobi je poziciju asst waiter u restoranu.

Company je royal caribiean cruises.

haha super za njega zaista, nisam ni mislio da je neku drugu poziciju dobio hehehehe, neka neka sto god da bilo samo sto prije da se ide, pozdrav

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #174 on: 30/October/2009 »
Ljudi pomoc,prosao sam sada u oktobru u Bg interviju za Carnival company-ju pozicija bar waiter .... recite mi imam jeedno pitanje koliko dugo treba da cekam da mi jave za ugovor i sve to sto treba da zavrsim,neko sa iskustvom bi mi dosta pomogao !!!! Hvala  :(
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
cekanje
« Reply #175 on: 30/October/2009 »

Citajuci forum, vidim da je svaki 5 post "koliko se ceka od kad prodjem na interview-u pa do ugovora (odlaska na brod)".


a ja mislio ti se zezas ....

@aiitje:  :rolleyes:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sinisabl

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #176 on: 30/October/2009 »
Okolovo soko... +U+

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #177 on: 01/November/2009 »
Sefe Matori hvala !! Danas mi je stigao mail iz EP agencije ,neki papiri za Medicinski test,e pa sada pise da kada uradim te testove treba da im posaljem mail sa popunjenim istim,to treba na Novom Beogradu za Carnival kompaniju,e pa zanimam me kada to uradim,kada bi trebalo da vadim Vizu i kada ce mi stici Employment Letter ?!? Nisam oametan ?!  :nono:
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline Cannon

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #178 on: 07/November/2009 »
Napravi ljecnicki i posalji mailom. Onda bi za par dana trebao dobiti obavjest da je ljecnicki odobren od strane kompanije. Kada dobijes ugovor onda tek predajes zahtjev za izdavanje vize. Tako je bar u mom slucaju :D

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Odg: Bar department (Bartender, Bar waiter,...)
« Reply #179 on: 01/December/2009 »
Bok ekipa!! Da li možda netko zna kad će bit sljedeći interview u ZG za Bar department?????????????