Author Topic: 18.11.2017 Beograd-Pariz-Miami Crown Princess, 26.11.2017 Miami-LA Ruby Princess  (Read 2135 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Niki92Sailor

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
  • Recruitment Agency: N\A
Pozdrav dragi forumasi, sve je zavrseno,ugovori potpisani. Spreman za polazak,7 dana trening Crown Princess pa ugovor zavrsavam na Ruby Princess.YouTube kanal cu da objavim pre nego sto podjem,pa se gledamo u video varijatni...Pozdrav svima i hvala svima na forumu za korisne informacije  :banana: :banana: :banana:

Offline Tower

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Svaka cast druze i nek' ti je sa srecom!

Offline Niki92Sailor

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
  • Recruitment Agency: N\A

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Srecno druze :D sve najbolje :D pisi nekad,seti nas se :(

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline harirock

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Bosnia and Herzegovina
  • Company: Princess - Caribbean
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Assistant Provision Master
Neka je sretno druze, uskoro i ja krecem sa snimanjem :D

Offline Niki92Sailor

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
  • Recruitment Agency: N\A
Drustvo hvala vam puno :) Evo da okacim link ovde od kanala..Kad budem zavrsio prvi video nadam se da ce to da bude cim sletim u Majami posto cu da snimam malo aerodorm i napravicu neku pricu oko snalazenja na aerodromu...tako da cu da napravim neki novi topic u princess departemntu i tu cu ostaviti link...Uzivajte mi,Pozdrav https://www.youtube.com/channel/UCnT2Tgq69CzP_QBAVTMxKAw a ko hoce moze i subscribe,mada i ne mora kanal ce biti edukativnog tipa za nove crew membere.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Pazi šta snimaš i kako snimaš, pogotovo gledaj pažljivo gde su oznake za "zabranjeno snimanje"... to je uvek bila škakljiva aktivnost, a pogotovo u današnje vreme eskalacije terorizma može lako da te odvede u sobu za dodatna ispitivanja i proveru vize. ;D Ono... koristi zdravorazumsko rasuđivanje i nema frke, naravno da milioni turista snimaju terabajte video materijala svakog dana, to samo po sebi nije zabranjeno.

Offline Niki92Sailor

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
  • Recruitment Agency: N\A
Da naravno,hvala na savetu :)  i naravno provericu sa HR sta mogu i dali mogu da snimam.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
HR ce tireci naravno da ne mozes da snimas :D jer po novom na Princessu je zabranjeno nosenje telefona na radnom mestu, ali ima ljudi koji se toga ne prdrzavaju... Jedan mali savet,na portholes princess sajtu,ako iams svoj emp# mozes da pristupis trneingu za Social Media,o kome se i govori o tome sta sme, a sta se ne sme raditi na internetu,snimanje itd....

Moj ti je savet da pre nego odes sad,pogledas neke klipove na YT ljudi koji su do sada snimali a da rade na Princessu pa nesto slicno tome radi. naravno ni u ludilu neces moci niti ces imati kada da snimas,recimo put od kabine do posla ili nazad ,a da pritom ne sakrijes kameru negde ili sta vec,jer kao sto rekoh,po pravilu po novm je zabranjeno nosenje telefona sa tobom na posao,a jos strozije koriscenje istog)))

Stvari koje ces moci to bi bile,nki odlazak na plazu,recimo,pa onda brckanje sa drustvom tamo,eventualno neki kabin party,ali znaj da su cabin party i prisustvo drugih osoba posle ja mislim ponoci ili 1am u tvojoj kabini,zvanicno po statutu i pravilu firme sttrogo zabranjeni! Mada se tog aniko ne pridrzava :D rade se svakojake malverzacije i zurke i slicno :D

Srecno i hvala za kanal,imas subscribe